Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą w III lidze wojewódzkiej trampkarze Beskidu Skoczów. W sobotni poranek gracze Sławomira Foltyna podejmowali na własnym stadionie w derbach Skoczów drużynę Lukam 2010 Sp. z o.o. Zawodnicy Beskidu pokonali sobotniego rywala 3:2(3:0) potwierdzając swoją dominację w lidze oraz prym w mieście. Bramki dla Beskidu zdobywali Dawid Gałuszka, Kamil Kraszewski oraz Szymon Ogiegło.

Beskid: Forszt, Jaworski, Kukla, Palej, Gruchel, Soroń, Gałuszka, Kraszewski, Zwardoń, Sojka, Ogiegło, Kojma oraz Trojanowski, Bujok, Cieńciała, Noszka, Gerlich, Kurzok

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział:

Dziś pokonaliśmy po emocjonującym meczu Lukam Skoczów 3:2 (3:0). Brawo dla całej drużyny za zaangażowanie, serducho zostawione na murawie. Pomimo problemów zdrowotnych i pogodowych w tygodniu poprzedzającym ważny mecz, daliśmy radę!!! Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, strzeliliśmy 3 bramki i zbyt szybko uwierzyliśmy że mecz już jest rozstrzygnięty. Lukam w drugiej połowie postawił wysokie wymagania czego efektem była strata dwóch bramek. Dziękujemy rywalowi za fajne spotkanie.