W swoim ostatnim meczu ligowym trampkarze występujący w II lidze wojewódzkiej C1 Trampkarz grupa południowa rywalizowali w wyjazdowym spotkaniu z RKP ROW Rybnik. Podopieczni Sławomira Foltyna przegrali wyjazdowy mecz 3:1. Bramkę dla Beskidu zdobył Jakub Niedzielski.

Beskid: Noszka, Palej, Trojanowski, Gruchel, Jaworski, Łopatkiewicz, Niedzielski, Ogiegło, Kraszewski, Sojka, Zwardoń, Gałuszka, Ziebura, Soroń, Kukla, Kojma

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział:

Na ostatni mecz udaliśmy się do Rybnika. Szkoda, że nie mogłem skorzystać z wszystkich zawodników bo ostatni mecz jest zawsze wyjątkowy – zwłaszcza dla tych którzy kończą wiek Trampkarza(niestety kontuzje trochę pokrzyżowały nam plany). Mecz ułożył się po naszej myśli i w 10 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Kuby Niedzielskiego, który popisał się indywidualną akcją. Trzy minuty później mieliśmy możliwość podwyższyć wynik. Fajnie z piłką zabrał się Szymek Ogiegło, ale przegrał grę sam na sam z bramkarzem. Potem gra się wyrównała. Pod koniec pierwszej połowy tracimy dwie bramki i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:2. Druga połowa to już walka bardziej z pogodą niż z przeciwnikiem. W 60 minucie po mądrym strzale zawodnika z Rybnika tracimy trzecią bramkę. Szkoda bo my też mieliśmy swoje okazje – poprzeczka i parę składnych akcji które mogliślmy zamienić na bramki.
Mecz z Rybnikiem zakończył nasze zmagania w 2 lidze. Ze względu na Covid liga ta była wyjątkowo intensywna. Teraz czas na regenerację sił, obóz i przygotowanie się do kolejnego sezonu. Gra w 2 lidze to dla nas zawsze duże wyzwanie. Konfrontacja z takimi drużynami jak WSP Wodzisław, Gwarek Zabrze, GKS Jastrzebie to fajna lekcja piłkarska. Szkoda, że pod koniec rozgrywek straciliśmy charakter i wiarę w to że możemy jeszcze coś ugrać. Może nasza pozycja w tabeli nie jest najlepsza, ale za to doświadczenia są bezcenne. Osobiście uważam, że lepiej przegrywać z silnymi drużynami 3-4 bramkami niż wygrywać po 10-15 ze słabym przeciwnikiem. Dziękuje wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz wszystkim tym którzy nas wspierali. Życzę powodzenia chłopakom z rocznika 2006 w dalszej karierze zwłaszcza tej najbliższej – juniorskiej.