W sobotni poranek rywalizację w II lidze wojewódzkiej C1 trampkarzy grupa południowa rozpoczęli podopieczni Sławomira Foltyna, którzy tegoroczne zmagania rozpoczęli od 6 kolejki. W swoim pierwszym w 2021 roku meczu gracze Beskidu przegrali w Bielsku-Białej z BBTS Podbeskidzie 2:0(1:0)

Beskid: Forszt, Noszka, Palej, Kweczlich, Gruchel, Jaworski, Łopatkiewicz, Niedzielski, Ogiegło, Kraszewski, Sojka, Zwardoń, Gałuszka, Ziebura, Soroń, Trojanowski, Gerlich

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział:

“W dniu 24.04.2021 pierwszy swój mecz rozegrała drużyna trampkarzy. Na wyjeździe graliśmy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jak na taką przerwę rozegraliśmy dobre spotkanie. Oczywiście wynik mógłby być inny, ale czasami tak bywa. Trochę szkoda tej przerwy w treningach bo jak na dłoni widać, że niektórzy zawodnicy po prostu tą przerwę przespali, a niestety grając w drugiej lidze na taką przerwę sobie nie można pozwolić. Pierwsza połowa wyrównana – akcja za akcje. Mieliśmy swoje okazje, niestety nie potrafiliśmy tego zamienić na bramkę. 5 minut przed końcem pierwszej połowy Podbeskidzie oddało pierwszy strzał na bramkę, ale za to dający im prowadzenie. W drugiej połowie niestety opadliśmy z sił czego efektem była druga bramka. Mieliśmy też swoje okazje gdzie Kuba Niedzielski trafił w słupek a Szymon Ogiegło nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Dobrze że w końcu udało się zagrać i chłopcy mogli się przekonać że ta liga to trochę inny poziom niż liga w której występowaliśmy na jesień.”