W środę 28 kwietnia na Stadionie Miejskim “Beskid” im. Rudolfa Kukucza w Skoczowie rozegrany został zaległy mecz I kolejki II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz grupy południowej. Pełniący rolę gospodarza podopieczni Sławomira Foltyna podejmowali MKS Iskrę Pszczyna. Gracze Beskidu Skoczów pomimo przegrywania 0:1 odwrócili losy spotkania i po emocjonującym spotkaniu wygrali 2:1(0:0). Dwie bramki dla Beskidu Skoczów zdobył Szymon Ogiegło.

Beskid: Forszt, Łopatkiewicz, Kweczlich, Palej, Jaworski, Soroń, Gałuszka, Zwardoń, Gerlich, Niedzielski, Ogiegło, Kraszewski, Ziebura, Bujok, Brudny, Trojanowski, Gruchel

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział:

“Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Mieliśmy swoje okazje, ale niestety nie zamieniliśmy ich na bramki. Do szatni schodzimy z wynikiem 0:0. Drugą połowę zaczynamy bardzo dobrze. Stwarzamy groźne sytuacje, niestety nadal nic nie chce wpaść do bramki gości. Po raz kolejny sprawdza się stare porzekadło, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i to goście wychodzą na prowadzenie w 65 minucie. Bardzo się cieszę, że utrata bramki nas nie podłamała – parę minut później jest już 1:1 za sprawą trafienia Szymona Ogiegło. Ta bramka nakręciła nas jeszcze bardziej  i 3 minuty później strzelamy drugą bramkę – autorem bramki znowu Szymek. W ostatnich minutach zrobiło się nerwowo bo Pszczyna postawiła wszystko na jedną kartę. ale nasza defensywa nie zawiodła do końca meczu. Trzy punkty zostają w Skoczowie. Gratuluję chłopakom, bo każdy z nich dodał do tego meczu coś dobrego.”