W sobotni poranek swój trzeci ligowy mecz rozgrywali zawodnicy drugiej drużyny trampkarzy Beskidu Skoczów. Ze względu na problemy kadrowe drużyna Beskidu udała się na wyjazdowy mecz z CKS Cieszyn w niekompletnym składzie. Gracze z Skoczowa przegrali z rówieśnikami z Cieszyna 16:0.

Beskid: Macura, Radecki, Kurzok, Cekiera, Kreiss, Bawoł, Dobucki, Koenig, Habdas, Szydzina

Po meczu trener Damian Szczęsny powiedział:

Mecz z CKS Cieszyn rozegraliśmy w 10 zawodników ponieważ część zawodników była chora oraz nie mogliśmy wspomóc się zawodnikami z pierwszej drużyny, gdyż jej mecz o tej samej porze oraz część zawodników pierwsze drużyny również chorowała co powodowało problemy kadrowe. Mecz z Cieszynem był kontrolowany przez drużynę gospodarzy. Widoczne było u nich przewagę jednego zawodnika oraz fakt tego że drużyna z Cieszyna posiada tylko jeden zespół trampkarza co przekłada się na ich grę ponieważ mogą sobie pozwolić na wystawienie najlepszych zawodników. Zawodnicy przewyższali umiejętnościami i warunkami fizycznymi nad naszym zespołem co przełożyło się na wygraną drużyny Cieszyna. Pierwsza połowa była ewidentnie pod dyktando przeciwnika, ale już w drugiej połowie zawodnicy po konkretnych wskazówkach wyszli z lepszym nastawieniem i druga połowa wyglądała już lepiej. CKS Cieszyn jest liderem oraz chce awansować do 2 ligi, wiec myślę że było to nieźle przetarcie przed następnymi meczami.