Podopieczni Kamila Kotrysa występujący w IV lidze wojewódzkiej D1 Młodzik na zakończenie zmagań ligowych mierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z LKS Tempo Puńców. Skoczowianie wygrali swoje spotkanie 1:2. Bramki dla Beskidu zdobywali Kacper Gruszczyk oraz Szymon Płoskona.
Beskid: Kaczmarzyk, Łysek,. Ciupek,. Gruszczyk, Bujok, Kubicjus, Nalepa, Płoskonka, Stefaniak, Krzemiński, Petryk, Dołhań Kevin
Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:
Na ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/21 młodzicy Beskidu udali się do Puńcowa. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg i obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia bramki. Sztuka ta dwukrotnie udała się naszym zawodnikom, raz gospodarzom. Pierwszą bramkę strzelił Kacper Gruszczyk, który wykorzystał bardzo dobre prostopadłe podanie Grzegorza Kubicjusa i w sytuacji sam na sam nie pomylił się. W drugiej połowie prowadzenie podwyższył Płoskonka Szymon strzałem z dystansu pod poprzeczkę. Gospodarze minutę przed końcem spotkania strzelił kontaktowego gola. Jak się okazało nie wystarczyło to by zdobyć choćby 1 punktu.