W sobotni poranek druga drużyna młodzików D1 podejmowała na boisku przy Szkole Podstawowej numer 8 w Skoczowie rezerwy CKS Piast Cieszyn. Było to ostatnie domowe starcie podopiecznych Kamila Kotrysa w tym sezonie. Zawodnicy ze Skoczowa przegrali z rezerwami CKS-u 0:3.

Beskid: Łysek, Zubik, Nalepa, Ciupek, Traczyński, Nalepa, Stefaniak, Habdas, Dobucki, Radecki, Krzemiński, Petryk

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

W ostatnim meczu w tym sezonie w roli gospodarza podejmowaliśmy drużynę CKS Cieszyn. Przeciwnik od początku meczu przejął inicjatywę. W 15 minucie CKS objął prowadzenie. Nasza drużyna nie stwarzała klarownych sytuacji. Najgroźniejsi byliśmy po kontrach, jednak strzały lądowały obok bramki przeciwnika. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W 18 i 20 minucie drugiej połowy przeciwnik przypieczętował zwycięstwo. Beskidowi brakowało szczęścia przy główce Jakuba Nalepy, kiedy to piłka przeleciała tuż obok słupka.