Dwa mecze i dwa zwycięstwa to bilans podopiecznych Kamila Kotrysa w IV lidze wojewódzkiej D1 Młodzik. W niedzielny poranek skoczowianie pokonali w wyjazdowym spotkaniu rezerwy CKS Piast Cieszyn 1:2. Bramki dla skoczowian zdobyli Szymon Płoskonka oraz Szymon Bujok.

Beskid: Kaczmarzyk, Pustówka, Bujok, Ciupek, Krzak, Kozina, Płoskonka, Kupka, Kojma, Petryk, Łysek, Pszczółka

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

Na pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie II drużyna młodzików udała się do Cieszyna. Mecz toczył się w trudnych warunkach. Na boisku stała woda. W pierwszej połowie inicjatywę miała drużyna gospodarzy czego skutkiem była stracona przez nas bramka. W drugiej połowie rozkręcili się zawodnicy Beskidu. Najpierw Płoskonka Szymon pokonał bramkarza strzałem głową a później płaskim strzałem z rzutu wolnego popisał się Bujok Szymon i my cieszyliśmy się z kompletu punktów.

Pozycja Drużyna Meczy Zwycięstw Remisów Porażek Zdobytych goli Straconych goli Bilans goli Punktów