Nietypowo bo w środę swój mecz rozgrywali juniorzy Beskidu Skoczów. Podopieczni Patryka Pindla podejmowali na Stadionie Miejskim Beskid w Skoczowie UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice. Gracze Beskidu wygrali mecz 1:0 a bramkę dającą Beskidowi trzy punkty zdobył Patryk Oleksy.

Beskid: K. Krucek, Piszczek, Olma, Lizak, Waleczek, Dudela, Oleksy(60′ Banaszek), Gredka(70′ Badura), Borkała(30′ Lapczyk), J. Krucek(90′ Oziomek), Szymala

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział: „BARDZO WAŻNE 3PKT, PO SŁABEJ GRZE W NASZYM WYKONANIU, LECZ POPRAWIONE MORALE SĄ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE W TYM MOMENCIE. PRZECIWNIK TO BARDZO POUKŁADANA DRUŻYNA, KTÓRA BEDZIE SIĘ LICZYĆ W STAWCE.”

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1LKS Zapora Wapienica41216:32-0-0 (6:1)2-0-0 (10:2)
2MKP Odra Centrum Wodzisław3912:33-0-0 (12:3)0-0-0 (0:0)
3LKS Victoria Hażlach497:52-0-1 (4:4)1-0-0 (3:1)
4KS Kuźnia Ustroń3611:41-0-0 (7:1)1-0-1 (4:3)
5LKS Pasjonat Dankowice369:51-0-1 (5:4)1-0-0 (4:1)
6TS Czarni-Góral Żywiec4612:92-0-0 (9:2)0-0-2 (3:7)
7KP Beskid Skoczów366:42-0-0 (5:0)0-0-1 (1:4)
8UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice446:50-0-0 (0:0)1-1-2 (6:5)
9GKS Pniówek 74 Pawłowice344:70-1-0 (1:1)1-0-1 (3:6)
10LKS Leśna436:111-0-1 (4:4)0-0-2 (2:7)
11RKS Cukrownik Chybie333:80-0-2 (2:8)1-0-0 (1:0)
12TS Koszarawa Żywiec433:91-0-1 (3:2)0-0-2 (0:8)
13LKS Drzewiarz Jasienica303:140-0-1 (1:3)0-0-2 (2:11)
14TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała302:130-0-0 (0:0)0-0-3 (2:13)

IV kolejka – 04 i 07-08.09.2019
04.09.2019 – środa
KP Beskid Skoczów – UMKS Trójka Czechowice – 1:0
07.09.2019 – sobota
LKS Victoria Hażlach – TS Koszarawa Żywiec – 3:0
LKS Leśna – LKS Drzewiarz Jasienica – 4:1
LKS Zapora Wapienica – TS Czarni-Góral Żywiec – 3:1
08.09.2019 – niedziela
RKS Cukrownik Chybie – MKP Odra Centrum Wodzisław (godz. 16:00)
KS Kuźnia Ustroń – LKS Pasjonat Dankowice (godz. 10:00)
11.09.2019 – środa
GKS Pniówek 74 Pawłowice – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (godz. 18:00)

V kolejka – 14-15.09.2019
14.09.2019 – sobota
UMKS Trójka Czechowice – KS Kuźnia Ustroń (godz. 16:00)
TS Czarni-Góral Żywiec – GKS Pniówek 74 Pawłowice (godz. 12:00)
15.09.2019 – niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Zapora Wapienica (godz. 12:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – RKS Cukrownik Chybie (godz. 9:00)
MKP Odra Centrum Wodzisław – KP Beskid Skoczów (godz. 16:30)
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Victoria Hażlach (godz. 11:00)
TS Koszarawa Żywiec – LKS Leśna (godz. 10:00)