Po raz drugi w tym sezonie mierzyła się druga drużyna młodzików występująca w IV lidze. Skoczowianie po raz drugi musieli uznać wyższość rywala przegrywając 3:1 z GKS Morcinek Kaczyce.

Beskid: Radecki, Macura, Koenig, Dobucki, Owsiński, Kurto, J. Nalepa, Skupień, P. Nalepa, Stefaniak, Tymon, Traczyński, Kozina, Gesing

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

Mecz z drużyną z Kaczyc miał bardzo wyrównany przebieg. W pierwszej połowie było dużo walki o piłkę i żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki. W drugiej połowie na prowadzenie wyszedł Beskid, a bramkę strzelił Kozina Jakub. Błąd przy wyprowadzeniu piłki Beskidu wykorzystali przeciwnicy i zrobiło się 1:1 Goście poszli za ciosem i zdobyli bramkę na 2:1 W ostatniej akcji meczu wynik z rzutu karnego zdobyli goście i to oni zainkasowali 3 punkty.