Nie zwalniają tempa podopieczni Patryka Pindla. Juniorzy skoczowskiego Beskidu w wtorkowe popołudnie odnieśli ósme zwycięstwo w tym sezonie pokonując w Jasienicy tamtejszy Drzewiarz 0:3(0:1). Bramki dla Beskidu zdobywali: Jakub Błahut, Adrian Borkała oraz Mateusz Szymala.

Beskid: Jędryka, Padło, Piszczek, Lizak, Czaja, Borkała(85′ Banaszak), Czyż, Łagan(60′ Szymala), Chmiel, Błahut(85′ Oleksy), Greń(80′ Łebkowski)

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział: W ŚRODKU TYGODNIA PRZYSZŁO NAM RYWALIZOWAĆ Z RYWALEM SĄSIADUJĄCYM W TABELI. Z DRZEWIARZEM NIGDY NIE MIELIŚMY ŁATWYCH MECZY I TEN RÓWNIEŻ DO NICH NIE NALEŻAŁ. ZDOMINOWALIŚMY RYWALA SKUTECZNOŚCIĄ ORAZ DETERMINACJĄ W ŚRODKOWEJ STREFIE BOISKA. WYNIK 0:3 ODZWIERCIEDLAJĄCY NASZ POZIOM JAKI OSIĄGNĘLIŚMY W TEJ RUNDZIE.
Mecz z Drzewiarzem Jasienica był przedostatnim, który w obecnej rundzie mają do rozegrania skoczowianie. W najbliższą sobotę gracze Beskidu podejmą na Stadionie Miejskim w Skoczowie Pasjonata Dankowice.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała143959:217-0-0 (31:9)6-0-1 (27:12)
2RKS Cukrownik Chybie143038:193-3-0 (19:7)5-0-2 (19:12)
3KS Siódemka Tychy132836:205-0-1 (18:7)4-1-2 (18:13)
4TS Czarni-Góral Żywiec142740:347-0-1 (25:10)2-0-4 (15:24)
5LKS Czaniec142540:273-1-2 (19:10)5-0-3 (21:17)
6KP Beskid Skoczów132535:113-0-3 (18:8)5-1-1 (17:3)
7LKS Drzewiarz Jasienica142447:283-1-3 (25:15)4-2-1 (22:13)
8KS Kuźnia Ustroń142046:344-0-3 (31:17)2-2-3 (15:17)
9LKS Pasjonat Dankowice132040:353-2-3 (23:24)3-0-2 (17:11)
10TS Koszarawa Żywiec142029:333-0-3 (15:13)3-2-3 (14:20)
11BKS Stal Bielsko-Biała131220:393-0-4 (11:19)1-0-5 (9:20)
12LKS Groń Bujaków141022:530-0-6 (12:22)3-1-4 (10:31)
13LKS Świt Cięcina141018:541-0-6 (7:24)2-1-4 (11:30)
14TS 1909 Piast Cieszyn141029:341-1-6 (11:19)2-0-4 (18:15)
15LKS Bestwina14013:700-0-7 (6:35)0-0-7 (7:35)

XV kolejka – 03-04 i 06.11.2018
LKS Drzewiarz Jasienica – KP Beskid Skoczów – 0:3
KS Kuźnia Ustroń – LKS Świt Cięcina – 4:0
LKS Pasjonat Dankowice – RKS Cukrownik Chybie – 1:4
LKS Czaniec – TS 1909 Piast Cieszyn – 3:1
LKS Groń Bujaków – TS Czarni-Góral Żywiec – 5:6
LKS Bestwina – KS Siódemka Tychy – 0:1
TS Koszarawa Żywiec – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – 7:2
BKS Stal Bielsko-Biała – pauzował

XIV kolejka – 10.11, godz. 10:00
KP Beskid Skoczów – LKS Pasjonat Dankowice