Nietypowo bo w niedzielę o godzinie 10:00 na stadionie w Nierodzimiu swój mecz jako gospodarze rozgrywali podopieczni Patryka Pindla. Gracze Beskidu podejmowali drużynę BKS Stal Bielsko-Biała, którą pokonali 3:1 a trafienia dla skoczowian zdobywali Filip Chmiel, Adam Czyż, Daniel Łagan.

Beskid: Jędryka, Chmiel, Lizak, Czaja, Oleksy, Czyż, Borkała, Szturc(90′ Markowicz), Greń, Dudela(10′ Łagan), Szymala

Po meczu trener powiedział: MECZ NIE NALEŻĄCYCH DO ŁATWYCH. WYNIK USTALONY W PIERWSZYCH 30 MINUTACH. MIMO BRAKÓW KADROWYCH ZAGRALIŚMY DOBRY MECZ I WYGRALIŚMY. PRZED NAMI NAJWAŻNIEJSZY MECZ RUNDY Z PIASTEM, WIĘC JUŻ OD PONIEDZIAŁKU CIĘŻKO BĘDZIEMY PRACOWAĆ, BY DOBRZE SIĘ ZAPREZENTOWAĆ.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała113352:135-0-0 (27:8)6-0-0 (25:5)
2RKS Cukrownik Chybie102025:161-2-0 (9:5)4-0-2 (15:11)
3KS Siódemka Tychy101925:164-0-1 (14:7)2-1-2 (11:9)
4KP Beskid Skoczów101828:103-0-3 (18:9)3-0-1 (10:1)
5LKS Drzewiarz Jasienica101736:212-1-2 (21:11)3-1-1 (15:10)
6KS Kuźnia Ustroń101737:233-0-2 (23:11)2-2-1 (14:12)
7LKS Czaniec101626:211-1-2 (11:8)4-0-2 (15:13)
8TS Czarni-Góral Żywiec101525:275-0-1 (20:8)0-0-4 (5:19)
9LKS Pasjonat Dankowice101431:292-2-2 (17:18)2-0-2 (14:11)
10TS Koszarawa Żywiec101418:222-0-2 (8:7)2-2-2 (10:15)
11BKS Stal Bielsko-Biała101218:273-0-2 (9:11)1-0-4 (9:16)
12LKS Świt Cięcina111017:411-0-5 (7:20)2-1-2 (10:21)
13TS 1909 Piast Cieszyn10922:201-0-5 (7:13)2-0-2 (15:7)
14LKS Groń Bujaków10711:370-0-4 (6:12)2-1-3 (5:25)
15LKS Bestwina1009:570-0-5 (3:30)0-0-5 (6:27)

 

XI kolejka – 06-07.10.2018
TS 1909 Piast Cieszyn – RKS Cukrownik Chybie – 2:3
LKS Drzewiarz Jasienica – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – 0:2
KP Beskid Skoczów – BKS Stal Bielsko-Biała – 3:1
KS Kuźnia Ustroń – LKS Groń Bujaków – 9:0
TS Koszarawa Żywiec – LKS Bestwina – 3:1
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Świt Cięcina – 8:1
LKS Czaniec – KS Siódemka Tychy – 0:0
TS Czarni-Góral Żywiec – pauzował

XII kolejka – 13-14.10.2018
13.10.2018 – sobota
LKS Świt Cięcina – LKS Drzewiarz Jasienica (godz. 12:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Czaniec (godz. 10:00)
LKS Groń Bujaków – TS Koszarawa Żywiec (godz. 12:00)
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Pasjonat Dankowice (godz. 12:00)
14.10.2018 – niedziela
TS Czarni-Góral Żywiec – KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
RKS Cukrownik Chybie – LKS Bestwina (godz. 16:00)
17.10.2018 – środa
TS 1909 Piast Cieszyn – KP Beskid Skoczów (17.10, godz. 15:30)
KS Siódemka Tychy – pauzuje