Po ostatnich zwycięstwach juniorzy Beskidu Skoczów zaznali smaku porażki. W niedzielne popołudnie gracze Patryka Pindla udali się do Tych na mecz z tamtejszą Siódemką, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

Beskid: Jędryka, Chmiel, Oleksy, Lizak, Czaja, Czyż(82′ Szymala), Łagan(85′ Banaszak), Borkała, Greń, Błahut, Dudela

Po meczu trener powiedział: MECZE TAKIE JAK TEN BOLĄ NAJBARDZIEJ, PONIEWAŻ BYLIŚMY ZESPOŁEM LEPSZYM ZDECYDOWANIE, NIESTETY WYNIK IDZIE W ŚWIAT I POWIEDZENIE : ” NIE WYKORZYSTANE SYTUACJE SIĘ MSZCZĄ” IDEALNIE PASUJE NA PODSUMOWANIE TEGO MECZU.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała72138:114-0-0 (24:8)3-0-0 (14:3)
2LKS Drzewiarz Jasienica81743:161-1-1 (16:9)4-1-0 (27:7)
3KP Beskid Skoczów81521:62-0-2 (13:5)3-0-1 (8:1)
4LKS Czaniec81526:171-0-2 (12:7)4-0-1 (14:10)
5KS Siódemka Tychy71519:103-0-1 (11:5)2-0-1 (8:5)
6TS Czarni-Góral Żywiec81222:214-0-1 (17:7)0-0-3 (5:14)
7BKS Stal Bielsko-Biała71214:173-0-1 (8:7)1-0-2 (6:10)
8LKS Pasjonat Dankowice81131:191-2-1 (17:8)2-0-2 (14:11)
9TS Koszarawa Żywiec71113:111-0-2 (5:6)2-2-0 (8:5)
10KS Kuźnia Ustroń71022:181-0-2 (5:9)2-1-1 (17:9)
11RKS Cukrownik Chybie61015:111-1-0 (7:3)2-0-2 (8:8)
12TS 1909 Piast Cieszyn7924:101-0-3 (9:6)2-0-1 (15:4)
13LKS Świt Cięcina8714:241-0-4 (7:12)1-1-1 (7:12)
14LKS Groń Bujaków8710:210-0-4 (6:12)2-1-1 (4:9)
15LKS Bestwina807:490-0-4 (2:25)0-0-4 (5:24)
16LKS Bory Pietrzykowice600:580-0-3 (0:30)0-0-3 (0:28)

VIII kolejka – 15-16.09.2018
RKS Cukrownik Chybie – KS Kuźnia Ustroń (04.10, godz. 16:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – TS 1909 Piast Cieszyn – nie odbył się
LKS Groń Bujaków – LKS Drzewiarz Jasienica – 1:2
KS Siódemka Tychy – KP Beskid Skoczów – 1:0
LKS Świt Cięcina – BKS Stal Bielsko-Biała – 5:2
TS Koszarawa Żywiec – LKS Bory Pietrzykowice – nie odbył się
TS Czarni-Góral Żywiec – LKS Pasjonat Dankowice – 5:2
LKS Bestwina – LKS Czaniec – 4:1

IX kolejka – 22-23.09.2018
22.08.2018 – sobota
KP Beskid Skoczów – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (godz. 12:00)
BKS Stal Bielsko-Biała – RKS Cukrownik Chybie (godz. 16:00)
LKS Pasjonat Dankowice – KS Siódemka Tychy (godz. 12:00)
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Bestwina (godz. 12:00)
23.08.2018 – niedziela
TS 1909 Piast Cieszyn – LKS Świt Cięcina (godz. 10:00)
LKS Drzewiarz Jasienica – TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 11:00)
KS Kuźnia Ustroń – TS Koszarawa Żywiec (godz. 10:00)
LKS Czaniec – LKS Groń Bujaków (godz. 10:00)