Nietypowo bo w środowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Skoczowie doszło do rywalizacji w II lidze wojewódzkiej juniorów. Podopieczni Patryka Pindla podejmowali drużynę Górala Żywiec. Skoczowianie w obu częściach spotkania byli równie skuteczni i mecz wygrali 4:1(2:0). Bramki dla skoczowian zdobywali: Adam Czyż – dwie, Jakub Błahut oraz Mateusz Szymala.

Beskid: Jędryka(70′ Woźniczka), Padło, Piszczek, Lizak, Czaja, Chmiel(80′ Szturc), Labzik(80′ Oleksy), Czyż(80′ Łagan), Borkała(46′ Dudela), Błahut(70′ Szymala)

Po meczu trener powiedział: ZAGRALIŚMY BARDZO DOBRE SPOTKANIE, RYWAL WYMAGAJĄCY, STWARZAJĄCY DUŻO SYTUACJI POD BRAMKOWYCH. ZACZĘLIŚMY DOBRĄ SERIĘ WYGRANYCH MECZY, BĘDZIEMY ROBIĆ WSZYSTKO, BY PODTRZYMAĆ JĄ JAK NAJDŁUŻEJ.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała72138:114-0-0 (24:8)3-0-0 (14:3)
2KP Beskid Skoczów71521:52-0-2 (13:5)3-0-0 (8:0)
3LKS Drzewiarz Jasienica71441:151-1-1 (16:9)3-1-0 (25:6)
4KS Siódemka Tychy61218:102-0-1 (10:5)2-0-1 (8:5)
5LKS Czaniec71222:161-0-2 (12:7)3-0-1 (10:9)
6BKS Stal Bielsko-Biała61212:123-0-1 (8:7)1-0-1 (4:5)
7LKS Pasjonat Dankowice71129:141-2-1 (17:8)2-0-1 (12:6)
8TS Koszarawa Żywiec71113:111-0-2 (5:6)2-2-0 (8:5)
9KS Kuźnia Ustroń71022:181-0-2 (5:9)2-1-1 (17:9)
10RKS Cukrownik Chybie61015:111-1-0 (7:3)2-0-2 (8:8)
11TS 1909 Piast Cieszyn7924:101-0-3 (9:6)2-0-1 (15:4)
12TS Czarni-Góral Żywiec7917:193-0-1 (12:5)0-0-3 (5:14)
13LKS Groń Bujaków779:190-0-3 (5:10)2-1-1 (4:9)
14LKS Świt Cięcina749:220-0-4 (2:10)1-1-1 (7:12)
15LKS Bestwina706:450-0-3 (1:21)0-0-4 (5:24)
16LKS Bory Pietrzykowice600:580-0-3 (0:30)0-0-3 (0:28)

VII kolejka – 12.09.2018
TS 1909 Piast Cieszyn – KS Siódemka Tychy – 1:2
LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Bestwina – 8:0
KP Beskid Skoczów – TS Czarni-Góral Żywiec – 4:1 
LKS Świt Cięcina – RKS Cukrownik Chybie – 2:4
LKS Bory Pietrzykowice – KS Kuźnia Ustroń – 0:10
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Groń Bujaków – 1:1
BKS Stal Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – 1:5
LKS Czaniec – TS Koszarawa Żywiec – 2:3

VIII kolejka – 15-16.09.2018
15.09.2018 – sobota
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – TS 1909 Piast Cieszyn (godz. 11:00)
LKS Groń Bujaków – LKS Drzewiarz Jasienica (godz. 12:00)
LKS Świt Cięcina – BKS Stal Bielsko-Biała (godz. 11:00)
TS Koszarawa Żywiec – LKS Bory Pietrzykowice (godz. 12:00)
16.09.2018 – niedziela
RKS Cukrownik Chybie – KS Kuźnia Ustroń (godz. 17:00)
KS Siódemka Tychy – KP Beskid Skoczów (godz. 16:00)
TS Czarni-Góral Żywiec – LKS Pasjonat Dankowice (godz. 11:00)
LKS Bestwina – LKS Czaniec (godz. 12:00)