Nie po myśli szkoleniowca Patryka Pindla rozpoczęli ligowe zmagania w sezonie 2018/2019 zawodnicy juniorów. Zawodnicy Beskidu na inaugurację przegrali w sobotnie południe na Stadionie Miejskim w Skoczowie 0:3 z LKS Czaniec.

Beskid: Jędryka, Labzik(46′ Greń), Łagan(80′ Soroń), Lizak, Czaja, Dudela(46′ Oleksy), Borkała, Szymala, Chmiel, Błahut, Szturc

Żółta kartka: Łagan

Po meczu trener powiedział: Przeciwnik pokazał nam w jakim jesteśmy miejscu, inauguracja zupełnie nie udana, gdy nie będziemy realizować założeń, które zakładamy sobie przed meczem, nie mogę być zadowolony. Przed Nami ciężka końcówka miesiąca, będziemy robić wszystko żeby już w najbliższą środę zrehabilitować się w Pietrzykowicach.

 

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1LKS Drzewiarz Jasienica135:20-0-0 (0:0)1-0-0 (5:2)
2LKS Czaniec133:00-0-0 (0:0)1-0-0 (3:0)
3BKS Stal Bielsko-Biała133:11-0-0 (3:1)0-0-0 (0:0)
4TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała134:31-0-0 (4:3)0-0-0 (0:0)
5TS Koszarawa Żywiec131:00-0-0 (0:0)1-0-0 (1:0)
6LKS Bestwina103:40-0-0 (0:0)0-0-1 (3:4)
7LKS Świt Cięcina100:10-0-1 (0:1)0-0-0 (0:0)
8KS Kuźnia Ustroń101:30-0-0 (0:0)0-0-1 (1:3)
9LKS Pasjonat Dankowice102:50-0-1 (2:5)0-0-0 (0:0)
10KP Beskid Skoczów100:30-0-1 (0:3)0-0-0 (0:0)
RKS Cukrownik Chybie000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)
TS 1909 Piast Cieszyn000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)
LKS Bory Pietrzykowice000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)
TS Czarni-Góral Żywiec000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)
KS Siódemka Tychy000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)
LKS Groń Bujaków000:00-0-0 (0:0)0-0-0 (0:0)

I kolejka – 18-19.08.2018
18.08.2018 – sobota
KP Beskid Skoczów – LKS Czaniec – 0:3
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Drzewiarz Jasienica – 2:5
BKS Stal Bielsko-Biała – KS Kuźnia Ustroń – 3:1
LKS Świt Cięcina – TS Koszarawa Żywiec – 0:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Bestwina – 4:3
19.08.2018 – niedziela
TS 1909 Piast Cieszyn – LKS Bory Pietrzykowice (godz. 10:00)
TS Czarni-Góral Żywiec – RKS Cukrownik Chybie (godz. 12:00)
KS Siódemka Tychy – LKS Groń Bujaków (godz. 15:00)

II kolejka – 22.08.2018, godz. 17:00
RKS Cukrownik Chybie – LKS Drzewiarz Jasienica
KS Kuźnia Ustroń – TS 1909 Piast Cieszyn
LKS Bory Pietrzykowice – KP Beskid Skoczów 
TS Czarni-Góral Żywiec – KS Siódemka Tychy (godz. 11:00)
LKS Groń Bujaków – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Bestwina – LKS Świt Cięcina
TS Koszarawa Żywiec – BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec – LKS Pasjonat Dankowice