Sobotnie południe przyniosło domowy pojedynek juniorów Beskidu Skoczów. Prowadzeni przez Patryka Pindla zawodnicy ulegli na Stadionie Miejskim w Skoczowie liderującej w tabeli drużynie TS Podbeskidzie 2:3(0:1). Bramki dla drużyny spod Kaplicówki zdobywali Szymon Dudela oraz Radosław Greń.

Beskid: Jędryka, Labzik(15′ Oleksy), Chmiel, Lizak, Czaja, Borkała, Czyż, Greń, Szturc(70′ Łagan), Błahut(60′ Szymala), Dudela

Po spotkaniu trener Patryk Pindel powiedział: KOLEJNY MECZ, W KTÓRYM NIE ZASŁUGUJEMY NA PORAŻKĘ. BRAK SZCZĘŚCIA ORAZ ZACHOWANIA ZIMNEJ KRWI W SYTUACJACH PODBRAMKOWYCH, POWODUJE BRAK POSTAWIENIA KROPKI NAD „I”.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała92744:135-0-0 (27:8)4-0-0 (17:5)
2LKS Drzewiarz Jasienica92048:162-1-1 (21:9)4-1-0 (27:7)
3LKS Czaniec91833:182-0-2 (19:8)4-0-1 (14:10)
4KP Beskid Skoczów91523:92-0-3 (15:8)3-0-1 (8:1)
5KS Siódemka Tychy81522:143-0-1 (11:5)2-0-2 (11:9)
6LKS Pasjonat Dankowice91435:222-2-1 (21:11)2-0-2 (14:11)
7TS Koszarawa Żywiec91418:202-0-2 (8:6)2-2-1 (10:14)
8KS Kuźnia Ustroń81331:202-0-2 (14:11)2-1-1 (17:9)
9RKS Cukrownik Chybie71319:121-1-0 (7:3)3-0-2 (12:9)
10TS Czarni-Góral Żywiec91222:264-0-1 (17:7)0-0-4 (5:19)
11BKS Stal Bielsko-Biała81215:213-0-2 (9:11)1-0-2 (6:10)
12LKS Świt Cięcina91016:251-0-4 (7:12)2-1-1 (9:13)
13TS 1909 Piast Cieszyn9925:151-0-4 (10:8)2-0-2 (15:7)
14LKS Groń Bujaków9711:280-0-4 (6:12)2-1-2 (5:16)
15LKS Bestwina807:490-0-4 (2:25)0-0-4 (5:24)
16LKS Bory Pietrzykowice700:610-0-3 (0:30)0-0-4 (0:31)

IX kolejka – 22-23.09.2018
TS 1909 Piast Cieszyn – LKS Świt Cięcina – 1:2
LKS Drzewiarz Jasienica – TS Czarni-Góral Żywiec – 5:0
KP Beskid Skoczów – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – 2:3
KS Kuźnia Ustroń – TS Koszarawa Żywiec – 9:2
BKS Stal Bielsko-Biała – RKS Cukrownik Chybie – 1:4
LKS Pasjonat Dankowice – KS Siódemka Tychy – 4:3
LKS Czaniec – LKS Groń Bujaków – 7:1
LKS Bory Pietrzykowice – LKS Bestwina (14.11, godz. 12:00)

X kolejka – 29-30.09.2018, godz. 12:00
29.09.2018 – sobota
LKS Świt Cięcina – KP Beskid Skoczów
TS Czarni-Góral Żywiec – LKS Czaniec
LKS Groń Bujaków -LKS Bory Pietrzykowice
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Pasjonat Dankowice
30.09.2018 – niedziela
RKS Cukrownik Chybie – TS Koszarawa Żywiec (godz. 17:00)
TS 1909 Piast Cieszyn – BKS Stal Bielsko-Biała (godz. 10:00)
KS Siódemka Tychy – LKS Drzewiarz Jasienica (godz. 16:30)
LKS Bestwina – KS Kuźnia Ustroń