W sobotnie południe na boisku w Bujakowie do rywalizacji o ligowe punkty przystąpili zawodnicy juniorów Beskidu Skoczów. Mecz z beniaminkiem II ligi wojewódzkiej zakończył się po myśli podopiecznych Patryka Pindla, którzy wygrali 1:0

Beskid: Jędryka, Chmiel, Lizak, Czaja, Łagan(75′ Banaszak), Czyż, Borkała, Greń, Oleksy, Błahut, Szymala(80′ Broda)

Po meczu trener powiedział: PRZED SPOTKANIEM BARDZO MAŁO WIEDZIELIŚMY O PRZECIWNIKU, NIE PRZEWIDYWALNY DEBIUTANT, TAK OKREŚLIŁBYM GROŃ BUJAKÓW. PIERWSZA POŁOWA BARDZO SŁABA W NASZYM WYKONANIU TEŻ WYNIK 0:0 O TYM ŚWIADCZY. PO ZMIANIE STRON GRA WYGLĄDAŁA NIECO LEPIEJ. GOL PADŁ PO STAŁYM FRAGMENCIE Z RZUTU ROŻNEGO, CO CIESZY MNIE NAJBARDZIEJ, CZASAMI CIERPLIWOŚĆ POPŁACA, PONIEWAŻ NA POPRZEDNIM TRENINGU ĆWICZYLIŚMY DO „ZNUDZENIA” IDENTYCZNE ROZEGRANIE CO PRZYNOSI NAM EFEKT 3 PKT. NA TRUDNYM TERENIE, GDZIE NIE JEDNA DRUŻYNA Z CZOŁÓWKI STRACI TAM PUNKTY.

 

Zwycięstwo pozwoliło zawodnikom Beskidu awansować w tabeli na 2 pozycję.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała61833:104-0-0 (24:8)2-0-0 (9:2)
2KP Beskid Skoczów61217:41-0-2 (9:4)3-0-0 (8:0)
3LKS Czaniec61220:131-0-1 (10:4)3-0-1 (10:9)
4BKS Stal Bielsko-Biała51211:73-0-0 (7:2)1-0-1 (4:5)
5LKS Drzewiarz Jasienica61133:150-1-1 (8:9)3-1-0 (25:6)
6LKS Pasjonat Dankowice61028:131-1-1 (16:7)2-0-1 (12:6)
7TS 1909 Piast Cieszyn6923:81-0-2 (8:4)2-0-1 (15:4)
8KS Siódemka Tychy5916:92-0-1 (10:5)1-0-1 (6:4)
9TS Czarni-Góral Żywiec6916:153-0-1 (12:5)0-0-2 (4:10)
10TS Koszarawa Żywiec6810:91-0-2 (5:6)1-2-0 (5:3)
11RKS Cukrownik Chybie5711:91-1-0 (7:3)1-0-2 (4:6)
12KS Kuźnia Ustroń6712:181-0-2 (5:9)1-1-1 (7:9)
13LKS Groń Bujaków668:180-0-3 (5:10)2-0-1 (3:8)
14LKS Świt Cięcina647:180-0-3 (0:6)1-1-1 (7:12)
15LKS Bestwina606:370-0-3 (1:21)0-0-3 (5:16)
16LKS Bory Pietrzykowice500:480-0-2 (0:20)0-0-3 (0:28)

VI kolejka – 07-09.09.2018
RKS Cukrownik Chybie – LKS Bory Pietrzykowice (11.11, godz. 14:00)
KS Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec – 1:2
TS Czarni-Góral Żywiec – TS 1909 Piast Cieszyn – 4:0
TS Koszarawa Żywiec – LKS Drzewiarz Jasienica – 3:5
LKS Groń Bujaków – KP Beskid Skoczów – 0:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Świt Cięcina – 8:1
LKS Bestwina – LKS Pasjonat Dankowice – 0:7
KS Siódemka Tychy – BKS Stal Bielsko-Biała (11.11, godz. 15:00)

VII kolejka – 12.09.2018, godz. 17:00
TS 1909 Piast Cieszyn – KS Siódemka Tychy
LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Bestwina
KP Beskid Skoczów – TS Czarni-Góral Żywiec
LKS Świt Cięcina – RKS Cukrownik Chybie
LKS Bory Pietrzykowice – KS Kuźnia Ustroń
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Groń Bujaków
BKS Stal Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec – TS Koszarawa Żywiec