W I kolejce II ligi wojewódzkiej grupie południowej podopieczni Patryka Pindla udali się do Bialska-Białej, aby na popularnej Górce rywalizować z rówieśnikami z BKS Stal Bielsko-Biała. Gracze ze Skoczowa rozpoczęli sezon od zwycięstwa 2:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Mateusz Szymala.

Beskid: Liszka, Strach, Chruszcz, Olma, Klimurczyk(60′ Lapczyk), Zwardoń, Krzak, Foltyn(40′ Greń), Odziomek(46′ Banaszek), Szymala, Gredka(88′ Łagan)

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział: „PO DŁUGICH OCZEKIWANIACH NA 1 KOLEJKĘ PRZYSZŁO NAM SIĘ MIERZYĆ Z DRUŻYNĄ O BOGATEJ HISTORII. POMIMO IŻ, JEST TO BENIAMINEK WIEDZIELIŚMY, ŻE NIE BEDZIE TO ŁATWY MECZ. PO PIERWSZEJ SŁABSZEJ W NASZYM WYKONANIU POŁOWIE, GDZIE PRZEGRYWALIŚMY 1:0, POKAZALIŚMY CHARAKTER I ZDOŁALIŚMY NAJPIERW WYRÓWNAĆ, A PÓŹNIEJ CIESZYĆ SIĘ ZE ZWYCIĘSKIEJ BRAMKI.”

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Czarni-Góral Żywiec135:01-0-0 (5:0)0-0-0 (0:0)
2LKS Zapora Wapienica136:20-0-0 (0:0)1-0-0 (6:2)
3TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała135:11-0-0 (5:1)0-0-0 (0:0)
4LKS Podhalanka Milówka103:11-0-0 (3:1)0-0-0 (0:0)
5UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice134:30-0-0 (0:0)1-0-0 (4:3)
6LKS Goleszów133:21-0-0 (3:2)0-0-0 (0:0)
7KP Beskid Skoczów132:10-0-0 (0:0)1-0-0 (2:1)
8KS Kuźnia Ustroń103:40-0-1 (3:4)0-0-0 (0:0)
9TS Koszarawa Żywiec102:30-0-0 (0:0)0-0-1 (2:3)
10BKS Stal Bielsko-Biała101:20-0-1 (1:2)0-0-0 (0:0)
11LKS Victoria Hażlach101:30-0-1 (1:3)0-0-0 (0:0)
12UKS Warszowice102:60-0-1 (2:6)0-0-0 (0:0)
13LKS Pasjonat Dankowice101:50-0-0 (0:0)0-0-1 (1:5)
14LKS Leśna100:50-0-0 (0:0)0-0-1 (0:5)

I kolejka – 22-23.08.2020
LKS Goleszów – TS Koszarawa Żywiec – 3:2
KS Kuźnia Ustroń – UMKS Trójka Czechowice – 3:4
LKS Podhalanka Milówka – LKS Victoria Hażlach – 3:1
BKS Stal Bielsko-Biała – KP Beskid Skoczów – 1:2
TS Czarni-Góral Żywiec – LKS Leśna – 5:0
TS Podbeskidzkie II Bielsko-Biała – LKS Pasjonat Dankowice – 5:1
UKS Warszowice – LKS Zapora Wapienica – 2:6

II kolejka – 29-30.08.2020
LKS Victoria Hażlach – LKS Goleszów (29.08, godz. 10:00)
KP Beskid Skoczów – LKS Podhalanka Milówka (30.08, godz. 10:00)
LKS Pasjonat Dankowice – KS Kuźnia Ustroń (29.08, godz. 10:00)
LKS Zapora Wapienica – UMKS Trójka Czechowice (29.08, godz. 10:00)
LKS Leśna – TS Podbeskidzkie II Bielsko-Biała (29.08, godz. 10:00)
TS Koszarawa Żywiec – TS Czarni-Góral Żywiec (29.08, godz. 10:00)
UKS Warszowice – BKS Stal Bielsko-Biała (30.08, godz. 11:00)