Najnowsze newsy
  1. Sto lat Wojciech!
  2. C1: Trampkarze z awansem!
  3. Runda wiosenna 2021/2022
  4. Druga połowa przesądziła;WSS 1:2 Beskid
  5. Pozytywnie zakończyć;WSS – Wisła
Nie po myśli skoczowian zakończył się pierwszy wyjazdowy mecz juniorów Beskidu. Podopieczni Patryka Pindla w niedziele przegrali w Dankowicach z tamtejszym Pasjonatem 4:1.

Beskid: Liszka, Piszczek, Lizak, Olma, Waleczek, Dudela(46′ Badura), Lapczyk(46′ Banaszek), Oleksy(60′ Strach), Krucek(60′ Oziomek), Borkała, Szymala

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział: „NIESTETY MUSIMY UZNAĆ WYŻSZOŚĆ DRUŻYNIE, KTÓRA ZAGRAŁA OGÓŁEM ŚWIETNY MECZ. NAM ZAŚ W TYM DNIU NIC NIE WYCHODZIŁO DO TEGO MOŻNA WLICZYĆ POSTAWA, NIE KTÓRYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRA BUDZIŁA WIELE DO ŻYCZENIA. TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ ZAPOMNIEĆ O TYM MECZU I STANĄĆ SZYBKO NA NOGI.”



..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1LKS Zapora Wapienica3913:21-0-0 (3:0)2-0-0 (10:2)
2MKP Odra Centrum Wodzisław3912:33-0-0 (12:3)0-0-0 (0:0)
3KS Kuźnia Ustroń3611:41-0-0 (7:1)1-0-1 (4:3)
4LKS Pasjonat Dankowice268:21-0-0 (4:1)1-0-0 (4:1)
5TS Czarni-Góral Żywiec3611:62-0-0 (9:2)0-0-1 (2:4)
6UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice346:40-0-0 (0:0)1-1-1 (6:4)
7KP Beskid Skoczów235:41-0-0 (4:0)0-0-1 (1:4)
8TS Koszarawa Żywiec333:61-0-1 (3:2)0-0-1 (0:5)
9LKS Drzewiarz Jasienica234:81-0-0 (3:1)0-0-1 (1:7)
10RKS Cukrownik Chybie333:80-0-2 (2:8)1-0-0 (1:0)
11LKS Victoria Hażlach332:71-0-1 (1:4)0-0-1 (1:3)
12GKS Pniówek 74 Pawłowice211:60-1-0 (1:1)0-0-1 (0:5)
13LKS Leśna302:100-0-1 (0:3)0-0-2 (2:7)
14TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała302:130-0-0 (0:0)0-0-3 (2:13)
 
 
III kolejka – 29, 31.08 – 01.09.2019
LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Victoria Hażlach – 3:1
RKS Cukrownik Chybie – UMKS Trójka Czechowice – 1:4
LKS Pasjonat Dankowice – KP Beskid Skoczów – 4:1
TS Koszarawa Żywiec – KS Kuźnia Ustroń – 3:1
TS Czarni-Góral Żywiec – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – 7:1
LKS Leśna – LKS Zapora Wapienica – 2:6
MKP Odra Centrum Wodzisław – GKS Pniówek 74 Pawłowice – 5:0

IV kolejka – 04 i 07-08.09.2019
04.09.2019 – środa
KP Beskid Skoczów – UMKS Trójka Czechowice (godz. 17:00)
07.09.2019 – sobota
LKS Victoria Hażlach – TS Koszarawa Żywiec (godz. 10:00)
LKS Leśna – LKS Drzewiarz Jasienica (godz. 11:00)
GKS Pniówek 74 Pawłowice – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (godz. 12:00)
LKS Zapora Wapienica – TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 16:00)
08.09.2019 – niedziela
RKS Cukrownik Chybie – MKP Odra Centrum Wodzisław (godz. 16:00)
KS Kuźnia Ustroń – LKS Pasjonat Dankowice (godz. 10:00)
 
 
 

Leave a comment