Na konfrontację z wiceliderem II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1 udali się w niedzielne popołudnie podopieczni Sławomira Foltyna. Gracze ze Skoczowa niestety przegrali wyjazdowe starcie z KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 2:1. Bramkę dla skoczowian zdobył Krzysztof Lapczyk.

Beskid: Liszka, Klimurczyk, Zwardoń, Podlasiewicz, Odziomek, Lapczyk, Czubak, Greń, Łagan, Moiczek, Krucek, Jochacy, Kubielas, Połowczuk, Gawlas

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział: “Z meczu w Jastrzębiu jestem zadowolony. Pomimo braków kadrowych mogliśmy pokusić się o niespodziankę. Graliśmy dobrze w tyłach wyprowadzając groźne kontry. Prowadziliśmy do 50 minuty 1:0, jednakże w końcówce meczu zaczęło brakować sił czego efektem są dwie bramki GKS – u w tym jedna z rzutu karnego. Szkoda, bo drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony walcząc o wynik do samego końca.