Najnowsze newsy
  1. Powrót do Skoczowa;Beskid – WSS
  2. Porażka na start
  3. Marcin Jaworzyn ponownie w kadrze Śląska!
  4. Zwycięska inauguracja;Orzeł 0:1 Beskid
  5. Wracamy do gry;Orzeł – Beskid

TABELA

PozycjaKlubMWRRPBr+Br-BilansPkt
1.KP Beskid Skoczów181433164105445
2.LKS Pasjonat Dankowice181322347242341
3.LKS Błyskawica Drogomyśl181222448173138
4.BKS Stal Bielsko-Biała181222437241338
5.BTS Rekord II Bielsko-Biała181111646222434
6.LKS Bestwina18104442920934
7.TS Koszarawa Żywiec1878832315829
Zobacz całą

INFORMACJE