Najnowsze newsy
  1. A klasa z terminarzem
  2. Sto lat Andrzej!
  3. Sto lat Daniel!
  4. Skoczowianie wznowili treningi!
  5. Marcin Jaworzyn w kadrze Śląskiego ZPN!

TABELA

PozycjaKlubMWRRPBr+Br-BilansPkt
1.KP Beskid Skoczów171333163105342
2.LKS Pasjonat Dankowice171222345232238
3.LKS Błyskawica Drogomyśl171211447163137
4.BKS Stal Bielsko-Biała171122435231235
5.LKS Bestwina17103342819933
6.TS Koszarawa Żywiec17788223131029
7.LKS Tempo Puńców1792263529629
Zobacz całą

INFORMACJE