Najnowsze newsy
  1. Wszystkiego najlepszego Kamil!
  2. Terminarz II Ligi Śląskiej Grupy Południowej na Sezon 2024/2025
  3. Okres przygotowawczy jesień 2024/2025
  4. Sto lat Antoni!
  5. Remis na koniec;Smrek 0:0 Beskid

Wyniki

21 czerwca 2024
LKS Smrek Ślemień
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
15 czerwca 2024
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
9 czerwca 2024
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
1 czerwca 2024
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
30 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
LKS Goleszów
25 maja 2024
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
19 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
15 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
11 maja 2024
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Smrek Ślemień
4 maja 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
1 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
27 kwietnia 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
13 kwietnia 2024
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
7 kwietnia 2024
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 5
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
30 marca 2024
CKS Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Smrek Ślemień
12 listopada 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
4 listopada 2023
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
LKS Wisła Strumień
28 października 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
22 października 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
3 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
14 października 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
8 października 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 5
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
30 września 2023
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
24 września 2023
LKS Smrek Ślemień
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
17 września 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 6
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
9 września 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
3 września 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
2 / 4
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
27 sierpnia 2023
LKS Soła Rajcza
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
20 sierpnia 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
15 sierpnia 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
LKS Smrek Ślemień
13 sierpnia 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
4 / 2
loss
CKS Piast Cieszyn
18 czerwca 2023
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
10 czerwca 2023
CKS Piast Cieszyn
draw
3 / 3
draw
LKS Smrek Ślemień
8 czerwca 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Pogórze
4 czerwca 2023
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
6 / 3
loss
LKS Smrek Ślemień
28 maja 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
20 maja 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
14 maja 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
2 / 0
loss
UKS APN Góral Istebna
7 maja 2023
WSS Wisła
loss
2 / 6
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
3 maja 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
29 kwietnia 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
23 kwietnia 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
1 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
15 kwietnia 2023
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
10 kwietnia 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Leśna
1 kwietnia 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
11 listopada 2022
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
6 listopada 2022
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
CKS Piast Cieszyn
30 października 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
23 października 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
9 października 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
2 października 2022
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
2 / 0
loss
GKS Podhalanka Milówka
25 września 2022
UKS APN Góral Istebna
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
18 września 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
5 / 6
zwycięstwo
WSS Wisła
11 września 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
4 września 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
1 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
31 sierpnia 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
28 sierpnia 2022
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
21 sierpnia 2022
LKS Leśna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
14 sierpnia 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów