Najnowsze newsy
  1. D1: Młodzicy z punktami
  2. E1: Domowe zwycięstwo
  3. A1: Wygrana w derbach
  4. Pewne zwycięstwo;Beskid 5:1 Cukrownik
  5. Frajerska porażka;Spójnia 2:1 Beskid
Ligi
Liga okręgowa, Liga okręgowa grupa skoczowska, Puchar Polski
Sezony
2018/2019, 2020/2021
Stadion

Terminarz

3 października 2020
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
10 października 2020
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
17 października 2020
RKS Cukrownik Chybie
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
24 października 2020
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
31 października 2020
LKS Tempo Puńców
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
7 listopada 2020
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
11 listopada 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
14 listopada 2020
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów

Wyniki

26 września 2020
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
19 września 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
WSS Wisła
12 września 2020
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
5 września 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
29 sierpnia 2020
WSS Wisła
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
26 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 1
loss
WSS Wisła
23 sierpnia 2020
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
15 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
RKS Cukrownik Chybie
9 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Goleszów
2 sierpnia 2020
LKS Pogórze
loss
0 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
25 lipca 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
18 lipca 2020
LKS Strażak Dębowiec
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
22 czerwca 2019
LKS Kończyce Małe
draw
2 / 2
draw
WSS Wisła
20 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
LKS Pasjonat Dankowice
16 czerwca 2019
BTS Rekord II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
8 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
RKS Cukrownik Chybie
1 czerwca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Łękawica
25 maja 2019
LKS Bestwina
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 maja 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
Góral Żywiec
11 maja 2019
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
4 maja 2019
WSS Wisła
draw
3 / 3
draw
GKS Czarni Jaworze
1 maja 2019
BKS Stal Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
27 kwietnia 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
20 kwietnia 2019
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 kwietnia 2019
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
KS Bestwinka
7 kwietnia 2019
LKS Soła Rajcza
loss
2 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
30 marca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
23 marca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
16 marca 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Tempo Puńców
17 listopada 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
10 listopada 2018
LKS Pasjonat Dankowice
loss
0 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
3 listopada 2018
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
BTS Rekord II Bielsko-Biała
27 października 2018
RKS Cukrownik Chybie
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
20 października 2018
LKS Orzeł Łękawica
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 października 2018
WSS Wisła
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bestwina
6 października 2018
Góral Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
29 września 2018
WSS Wisła
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
22 września 2018
GKS Czarni Jaworze
loss
0 / 1
zwycięstwo
WSS Wisła
15 września 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
BKS Stal Bielsko-Biała
8 września 2018
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
1 września 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
25 sierpnia 2018
KS Bestwinka
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
15 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
5 / 1
loss
WSS Wisła
11 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2018
LKS Tempo Puńców
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła