Najnowsze newsy
  1. Sto lat Jakub!
  2. Wesołego Alleluja!
  3. Sto lat Łukasz!
  4. Sto lat Patryk!
  5. Sto lat Bartłomiej!
Ligi
Liga okręgowa, Liga okręgowa grupa mistrzowska, Liga okręgowa grupa skoczowska, Puchar Polski
Sezony
2018/2019, 2020/2021
Stadion

Terminarz

15 maja 2021
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
26 czerwca 2021
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
WSS Wisła

Wyniki

14 listopada 2020
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
2 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
7 listopada 2020
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
31 października 2020
LKS Tempo Puńców
draw
4 / 4
draw
WSS Wisła
24 października 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS 99 Pruchna
17 października 2020
RKS Cukrownik Chybie
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
10 października 2020
LKS Goleszów
loss
1 / 8
zwycięstwo
WSS Wisła
3 października 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Pogórze
26 września 2020
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 11
zwycięstwo
WSS Wisła
19 września 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
WSS Wisła
12 września 2020
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
5 września 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
29 sierpnia 2020
WSS Wisła
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
26 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 1
loss
WSS Wisła
23 sierpnia 2020
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
15 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
RKS Cukrownik Chybie
9 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Goleszów
2 sierpnia 2020
LKS Pogórze
loss
0 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
25 lipca 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
18 lipca 2020
LKS Strażak Dębowiec
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
22 czerwca 2019
LKS Kończyce Małe
draw
2 / 2
draw
WSS Wisła
20 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
LKS Pasjonat Dankowice
16 czerwca 2019
BTS Rekord II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
8 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
RKS Cukrownik Chybie
1 czerwca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Łękawica
25 maja 2019
LKS Bestwina
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 maja 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
Góral Żywiec
11 maja 2019
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
4 maja 2019
WSS Wisła
draw
3 / 3
draw
GKS Czarni Jaworze
1 maja 2019
BKS Stal Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
27 kwietnia 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
20 kwietnia 2019
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 kwietnia 2019
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
KS Bestwinka
7 kwietnia 2019
LKS Soła Rajcza
loss
2 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
30 marca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
23 marca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
16 marca 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Tempo Puńców
17 listopada 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
10 listopada 2018
LKS Pasjonat Dankowice
loss
0 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
3 listopada 2018
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
BTS Rekord II Bielsko-Biała
27 października 2018
RKS Cukrownik Chybie
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
20 października 2018
LKS Orzeł Łękawica
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 października 2018
WSS Wisła
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bestwina
6 października 2018
Góral Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
29 września 2018
WSS Wisła
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
22 września 2018
GKS Czarni Jaworze
loss
0 / 1
zwycięstwo
WSS Wisła
15 września 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
BKS Stal Bielsko-Biała
8 września 2018
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
1 września 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
25 sierpnia 2018
KS Bestwinka
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
15 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
5 / 1
loss
WSS Wisła
11 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2018
LKS Tempo Puńców
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła