Najnowsze newsy
  1. Zakończyli wygraną
  2. Juniorzy na fali!
  3. Mecz z Góralem przełożony!
  4. Sto lat Bartosz!
  5. 3 punkty dopisane;Koszarawa 0:2 Beskid

Terminarz A klasa

11 sierpnia 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
11 sierpnia 2018
LKS Zryw Bąków
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Strażak Pielgrzymowice
11 sierpnia 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
12 sierpnia 2018
LKS Pogórze
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
12 sierpnia 2018
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Victoria Hażlach
12 sierpnia 2018
UKS APN Góral Istebna
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
12 sierpnia 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
15 sierpnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
15 sierpnia 2018
LKS Victoria Hażlach
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Strażak Dębowiec
15 sierpnia 2018
LKS Olza Pogwizdów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
15 sierpnia 2018
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
15 sierpnia 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Pogórze
15 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Zryw Bąków
15 sierpnia 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
5 / 4
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
18 sierpnia 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
18 sierpnia 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
2 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
18 sierpnia 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 7
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
18 sierpnia 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
19 sierpnia 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
19 sierpnia 2018
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
19 sierpnia 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
25 sierpnia 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
draw
2 / 2
draw
LKS Zryw Bąków
25 sierpnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
25 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
1 / 4
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
26 sierpnia 2018
LKS Olza Pogwizdów
draw
1 / 1
draw
LKS Wisła Strumień
26 sierpnia 2018
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Strażak Dębowiec
26 sierpnia 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
26 sierpnia 2018
UKS APN Góral Istebna
draw
2 / 2
draw
LKS Pogórze
1 września 2018
LKS Zryw Bąków
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
1 września 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Strażak Pielgrzymowice
1 września 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
2 września 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
2 września 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
2 września 2018
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
5 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
3 / 5
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
8 września 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
8 września 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
8 września 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Strażak Dębowiec
8 września 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Pogórze
9 września 2018
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
9 września 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
9 września 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Beskid Brenna
15 września 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
15 września 2018
LKS Wisła Strumień
draw
3 / 3
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
16 września 2018
LKS Pogórze
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
16 września 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
16 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
16 września 2018
LKS Victoria Hażlach
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Strażak Pielgrzymowice
16 września 2018
LKS Olza Pogwizdów
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Orzeł Zabłocie
22 września 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
22 września 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
22 września 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Strażak Dębowiec
22 września 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
23 września 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
23 września 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
draw
- VS -
draw
LKS Olza Pogwizdów
23 września 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
29 września 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
29 września 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
8 / 1
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
30 września 2018
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
30 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
30 września 2018
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
4 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
30 września 2018
LKS Olza Pogwizdów
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
30 września 2018
LKS Orzeł Zabłocie
draw
1 / 1
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
6 października 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
6 października 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
6 października 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Victoria Hażlach
6 października 2018
LKS Zryw Bąków
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
7 października 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
9 / 1
loss
LKS Strażak Dębowiec
7 października 2018
UKS APN Góral Istebna
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
7 października 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Beskid Brenna
13 października 2018
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
13 października 2018
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
14 października 2018
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn
14 października 2018
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Zryw Bąków
14 października 2018
LKS Olza Pogwizdów
- -
- VS -
- -
LKS Sportkontakt Goleszów
14 października 2018
LKS Orzeł Zabłocie
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
14 października 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
20 października 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
20 października 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
13 / 1
loss
LKS Orzeł Zabłocie
20 października 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Olza Pogwizdów
21 października 2018
LKS Pogórze
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
21 października 2018
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Strażak Dębowiec
21 października 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
21 października 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
27 października 2018
LKS Strażak Dębowiec
loss
2 / 5
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
27 października 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
27 października 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
0 / 2
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
28 października 2018
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
28 października 2018
LKS Olza Pogwizdów
draw
- VS -
draw
LKS Pogórze
28 października 2018
LKS Orzeł Zabłocie
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
28 października 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Sportkontakt Goleszów