Terminarz A klasa

1 - 5

LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe

0 - 3

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - KP Beskid II Skoczów

2 - 1

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice

3 - 1

LKS Wisła Strumień - GKS Morcinek Kaczyce

4 - 0

LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96

5 - 1

LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec

0 - 1

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Zryw Bąków

1 - 1

LKS Beskid Brenna - KP Beskid II Skoczów

2 - 3

LKS Kończyce Małe - LKS Zryw Bąków

1 - 8

LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie

0 - 6

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Olza Pogwizdów

4 - 2

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wisła Strumień

0 - 1

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - TS 1909 Piast Cieszyn

1 - 1

KP Beskid II Skoczów - LKS Kończyce Małe

2 - 2

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Beskid Brenna

3 - 5

LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

1 - 0

LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice

8 - 1

LKS Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce

11 - 2

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Ochaby 96

5 - 1

LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec

3 - 0

LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec

1 - 4

LKS Ochaby 96 - LKS Zryw Bąków

2 - 2

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Sportkontakt Goleszów

0 - 2

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Orzeł Zabłocie

2 - 0

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Olza Pogwizdów

4 - 3

LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień

3 - 1

KP Beskid II Skoczów - TS 1909 Piast Cieszyn

2 - 2

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe

2 - 7

LKS Wisła Strumień - KP Beskid II Skoczów

2 - 2

LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna

3 - 2

LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

2 - 1

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice

5 - 3

LKS Zryw Bąków - GKS Morcinek Kaczyce

7 - 1

LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96

4 - 1

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Dębowiec

3 - 4

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Sportkontakt Goleszów

4 - 1

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Wisła Strumień

1 - 2

LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie

8 - 0

LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96

4 - 4

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków

0 - 0

KP Beskid II Skoczów - LKS Olza Pogwizdów

1 - 3

LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe

1 - 0

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Beskid Brenna

1 - 1

LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

0 - 2

LKS Strażak Dębowiec - LKS Strażak Pielgrzymowice

16:00

LKS Olza Pogwizdów - TS 1909 Piast Cieszyn

2 - 1

LKS Orzeł Zabłocie - KP Beskid II Skoczów

0 - 1

LKS Ochaby 96 - GKS Morcinek Kaczyce

17:00

LKS Strażak Dębowiec - LKS Sportkontakt Goleszów

16:00

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Strażak Dębowiec

16:00

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie

4 - 1

LKS Wisła Strumień - LKS Olza Pogwizdów

6 - 1

LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków

4 - 1

LKS Kończyce Małe - GKS Morcinek Kaczyce

14 - 1

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96

1 - 2

LKS Sportkontakt Goleszów - TS 1909 Piast Cieszyn

4 - 3

LKS Zryw Bąków - KP Beskid II Skoczów

1 - 5

LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna

2 - 3

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Pielgrzymowice

1 - 0

LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe

2 - 3

LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wisła Strumień

0 - 8

LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

1 - 1

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - GKS Morcinek Kaczyce

4 - 0

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Zryw Bąków

0 - 1

LKS Wisła Strumień - LKS Sportkontakt Goleszów

8 - 2

LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 96

4 - 2

LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice

1 - 3

KP Beskid II Skoczów - LKS Strażak Dębowiec

2 - 1

LKS Olza Pogwizdów - LKS Orzeł Zabłocie

Przełożony

KP Beskid II Skoczów - LKS Sportkontakt Goleszów

15:00

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Olza Pogwizdów

15:00

LKS Zryw Bąków - LKS Wisła Strumień

15:00

LKS Strażak Dębowiec - TS 1909 Piast Cieszyn

15:00

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Beskid Brenna

15:00

LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe

15:00

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

16:00

LKS Ochaby 96 - KP Beskid II Skoczów

15:00

TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Ochaby 96

15:00

LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec

11:00

LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice

15:00

LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

15:00

KP Beskid II Skoczów - GKS Morcinek Kaczyce

15:00

LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków

15:00

LKS Orzeł Zabłocie - LKS Sportkontakt Goleszów

15:00

LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Kończyce Małe

15:00

LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie

15:00

LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów

15:00

GKS Morcinek Kaczyce - TS 1909 Piast Cieszyn

15:00

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Beskid Brenna

14:00

LKS Ochaby 96 - LKS Wisła Strumień

14:00

LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Beskid II Skoczów