Najnowsze newsy
  1. W rywalizacji od marca
  2. Plan sparingowy Beskidu!
  3. Puchar zdobyty przez trampkarzy!
  4. Juniorzy w pucharem Prezesa Podokręgu
  5. Puchar bez gry!
10 sierpnia 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
1 / 4
zwycięstwo
GKS Tychy II
10 sierpnia 2019
Odra Wodzisław
draw
3 / 3
draw
LKS Czaniec
10 sierpnia 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
draw
- VS -
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
10 sierpnia 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
0 / 1
zwycięstwo
MRKS Czechowice-Dziedzice
10 sierpnia 2019
KS Spójnia Landek
loss
1 / 3
zwycięstwo
KS Decor Bełk
10 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
10 sierpnia 2019
KS Polonia Łaziska Górne
zwycięstwo
4 / 1
loss
MKP Odra Centrum Wodzisław
10 sierpnia 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Unia Książenice
17 sierpnia 2019
GKS Tychy II
draw
1 / 1
draw
LKS Unia Książenice
17 sierpnia 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
loss
0 / 1
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
17 sierpnia 2019
KS Kuźnia Ustroń
zwycięstwo
5 / 1
loss
KS Polonia Łaziska Górne
17 sierpnia 2019
KS Decor Bełk
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
17 sierpnia 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
loss
1 / 3
zwycięstwo
KS Spójnia Landek
17 sierpnia 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Wilki Wilcza
17 sierpnia 2019
LKS Czaniec
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Drzewiarz Jasienica
17 sierpnia 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 1
loss
Odra Wodzisław
24 sierpnia 2019
Odra Wodzisław
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Tychy II
24 sierpnia 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
24 sierpnia 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Czaniec
24 sierpnia 2019
KS Spójnia Landek
draw
1 / 1
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
24 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
draw
4 / 4
draw
MRKS Czechowice-Dziedzice
24 sierpnia 2019
KS Polonia Łaziska Górne
zwycięstwo
4 / 0
loss
KS Decor Bełk
24 sierpnia 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
1 / 2
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
24 sierpnia 2019
LKS Unia Książenice
zwycięstwo
5 / 0
loss
MKP Odra Centrum Wodzisław
31 sierpnia 2019
GKS Tychy II
loss
1 /
- -
MKP Odra Centrum Wodzisław
31 sierpnia 2019
KS Kuźnia Ustroń
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Unia Książenice
31 sierpnia 2019
KS Decor Bełk
draw
3 / 3
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
31 sierpnia 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Polonia Łaziska Górne
31 sierpnia 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
31 sierpnia 2019
LKS Czaniec
draw
- VS -
draw
KS Spójnia Landek
31 sierpnia 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Wilki Wilcza
31 sierpnia 2019
Odra Wodzisław
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Drzewiarz Jasienica
7 września 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
3 / 2
loss
GKS Tychy II
7 września 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
0 / 1
zwycięstwo
Odra Wodzisław
7 września 2019
KS Spójnia Landek
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
7 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Czaniec
7 września 2019
KS Polonia Łaziska Górne
draw
1 / 1
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
7 września 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
5 / 2
loss
MRKS Czechowice-Dziedzice
7 września 2019
LKS Unia Książenice
zwycięstwo
4 / 2
loss
KS Decor Bełk
7 września 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
loss
0 / 2
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
14 września 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
14 września 2019
GKS Tychy II
zwycięstwo
3 / 1
loss
KS Kuźnia Ustroń
14 września 2019
KS Decor Bełk
loss
3 / 4
zwycięstwo
MKP Odra Centrum Wodzisław
14 września 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Unia Książenice
14 września 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
2 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
14 września 2019
LKS Czaniec
draw
1 / 1
draw
KS Polonia Łaziska Górne
14 września 2019
Odra Wodzisław
loss
1 / 2
zwycięstwo
KS Spójnia Landek
14 września 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Wilki Wilcza
21 września 2019
LKS Wilki Wilcza
draw
2 / 2
draw
GKS Tychy II
21 września 2019
KS Spójnia Landek
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Drzewiarz Jasienica
21 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 5
zwycięstwo
Odra Wodzisław
21 września 2019
KS Polonia Łaziska Górne
draw
- VS -
draw
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
21 września 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Czaniec
21 września 2019
LKS Unia Książenice
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Goczałkowice Zdrój
21 września 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
loss
0 / 4
zwycięstwo
MRKS Czechowice-Dziedzice
21 września 2019
KS Kuźnia Ustroń
loss
1 / 2
zwycięstwo
KS Decor Bełk
28 września 2019
GKS Tychy II
zwycięstwo
4 / 0
loss
KS Decor Bełk
28 września 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
zwycięstwo
2 / 1
loss
KS Kuźnia Ustroń
28 września 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
loss
1 / 3
zwycięstwo
MKP Odra Centrum Wodzisław
28 września 2019
LKS Czaniec
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Unia Książenice
28 września 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
1 / 1
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
28 września 2019
Odra Wodzisław
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Polonia Łaziska Górne
28 września 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
5 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
28 września 2019
LKS Wilki Wilcza
zwycięstwo
1 / 0
loss
KS Spójnia Landek
5 października 2019
KS Spójnia Landek
loss
0 / 1
zwycięstwo
GKS Tychy II
5 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Wilki Wilcza
5 października 2019
KS Polonia Łaziska Górne
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Drzewiarz Jasienica
5 października 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
1 / 2
zwycięstwo
Odra Wodzisław
5 października 2019
LKS Unia Książenice
zwycięstwo
5 / 3
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5 października 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Czaniec
5 października 2019
KS Kuźnia Ustroń
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Goczałkowice Zdrój
5 października 2019
KS Decor Bełk
loss
0 / 4
zwycięstwo
MRKS Czechowice-Dziedzice
12 października 2019
GKS Tychy II
zwycięstwo
3 / 0
loss
MRKS Czechowice-Dziedzice
12 października 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
3 / 2
loss
KS Decor Bełk
12 października 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 0
loss
MKP Odra Centrum Wodzisław
12 października 2019
Odra Wodzisław
draw
1 / 1
draw
LKS Unia Książenice
12 października 2019
LKS Czaniec
loss
0 / 1
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
12 października 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
3 / 2
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
12 października 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
0 / 1
zwycięstwo
KS Polonia Łaziska Górne
12 października 2019
KS Spójnia Landek
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
19 października 2019
KS Polonia Łaziska Górne
zwycięstwo
2 / 0
loss
KS Spójnia Landek
19 października 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wilki Wilcza
19 października 2019
LKS Unia Książenice
loss
4 / 5
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica
19 października 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
loss
1 / 2
zwycięstwo
Odra Wodzisław
19 października 2019
KS Kuźnia Ustroń
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 października 2019
KS Decor Bełk
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Czaniec
19 października 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
draw
2 / 2
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
23 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 4
zwycięstwo
GKS Tychy II
26 października 2019
GKS Tychy II
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Goczałkowice Zdrój
26 października 2019
LKS Czaniec
zwycięstwo
5 / 0
loss
MRKS Czechowice-Dziedzice
26 października 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
0 / 1
zwycięstwo
KS Decor Bełk
26 października 2019
Odra Wodzisław
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Kuźnia Ustroń
26 października 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
loss
0 / 2
zwycięstwo
MKP Odra Centrum Wodzisław
26 października 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Unia Książenice
26 października 2019
KS Spójnia Landek
draw
1 / 1
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
26 października 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Polonia Łaziska Górne
2 listopada 2019
KS Polonia Łaziska Górne
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Tychy II
2 listopada 2019
LKS Unia Książenice
zwycięstwo
2 / 0
loss
KS Spójnia Landek
2 listopada 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
draw
2 / 2
draw
LKS Wilki Wilcza
2 listopada 2019
KS Kuźnia Ustroń
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica
2 listopada 2019
KS Decor Bełk
draw
1 / 1
draw
Odra Wodzisław
2 listopada 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
loss
0 / 2
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2 listopada 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Czaniec
3 listopada 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
9 listopada 2019
GKS Tychy II
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Czaniec
9 listopada 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Goczałkowice Zdrój
9 listopada 2019
Odra Wodzisław
loss
1 / 2
zwycięstwo
MRKS Czechowice-Dziedzice
9 listopada 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
loss
0 / 1
zwycięstwo
KS Decor Bełk
9 listopada 2019
LKS Wilki Wilcza
loss
1 / 3
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
9 listopada 2019
KS Spójnia Landek
zwycięstwo
2 / 1
loss
MKP Odra Centrum Wodzisław
9 listopada 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Unia Książenice
9 listopada 2019
KS Polonia Łaziska Górne
draw
- VS -
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
16 listopada 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
0 / 4
zwycięstwo
GKS Tychy II
16 listopada 2019
LKS Unia Książenice
draw
- VS -
draw
KS Polonia Łaziska Górne
16 listopada 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
3 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
16 listopada 2019
KS Kuźnia Ustroń
loss
1 / 2
zwycięstwo
KS Spójnia Landek
16 listopada 2019
KS Decor Bełk
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Wilki Wilcza
16 listopada 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica
16 listopada 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
1 / 0
loss
Odra Wodzisław
16 listopada 2019
LKS Czaniec
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała