Najnowsze newsy
  1. Niedzielna porażka;Tempo 2:1 Beskid
  2. A1:Pierwsza porażka
  3. D1:Domowa porażka
  4. C1:Rozstrzelani w gościach
  5. Niedzielny wyjazd;Tempo – Beskid

Trenerem drużyny Orlików w sezonie 2020/2021 jest Patryk Pindel. W obecnych rozgrywkach drużyna występuje w Grupie 1 rozgrywek na szczeblu podokręgu Skoczów.

 

Terminarz Beskidu:

  • 1 kolejka: KP Beskid Skoczów 6:5 LKS Wisła Strumień(24.08.2020r. godzina 16:30)
  • 2 kolejka: UKS Cieszyn 4:2 KP Beskid Skoczów(31.08.2020r. godzina 17:00)
  • 3 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:4 UKS APN Góral Istebna(07.09.2020r. godzina 16:30)
  • 4 kolejka: KS Kuźnia Ustroń 13:7 KP Beskid Skoczów(14.09.2020r. godzina 16:00)
  • 5 kolejka: KP Beskid Skoczów 11:2 CKS Piast Cieszyn(21.09.2020r. godzina 16:30)
  • 6 kolejka: KP Beskid Skoczów 8:4 LKS Olza Pogwizdów(28.09.2020r. godzina 16:30)
  • 7 kolejka: MKP Brenna-Górki 4:11 KP Beskid Skoczów(05.10.2020r. godzina 18:45)
  • 8 kolejka: KP Beskid Skoczów 7:6 KKS Spójnia Zebrzydowice(12.10.2020r. godzina 16:30)
  • 9 kolejka: RKS Cukrownik Chybie 2:7 KP Beskid Skoczów(19.10.2020r. godzina 16:00)
  • 10 kolejka: LKS Wisła Strumień 11:3 KP Beskid Skoczów(19.04.2021r. godzina 16:30)
  • 11 kolejka: KP Beskid Skoczów – UKS Cieszyn(26.04.2021r. godzina 16:30)
  • 12 kolejka: UKS APN Góral Istebna – KP Beskid Skoczów(1.05.2021r. godzina 17:00)
  • 13 kolejka: KP Beskid Skoczów – KS Kuźnia Ustroń(10.05.2021r. godzina 16:30)
  • 14 kolejka: CKS Piast Cieszyn – KP Beskid Skoczów(17.05.2021r. godzina 17:40)
  • 15 kolejka: LKS Olza Pogwizdów – KP Beskid Skoczów(24.05.2021r. godzina 18:00)
  • 16 kolejka: KP Beskid Skoczów – MKP Brenna-Górki(31.05.2021r. godzina 16:30)
  • 17 kolejka: KKS Spójnia Zebrzydowice – KP Beskid Skoczów(7.06.2021r. godzina 17:00)
  • 18 kolejka: KP Beskid Skoczów – RKS Cukrownik Chybie(14.06.2021r. godzina 16:30)

Kadra na sezon 2020/2021

Górny rząd od lewej: Krzak Beniamin, Bieńko Michał, Kojma Dawid, Szkorupa Jan, Hernik Jakub, Ferfecki Oskar, Duda Kacper, Sebestian Siakała

Dolny rząd od lewej: Bukowczan Robert, Bobola Michał, Pszczółka Michał, Bartosz Sornat, Kuboszek Jakub, Bieniek Przemysław, Kowala Wojtek, Szymon Juroszek