Najnowsze newsy
  1. Podsumowanie tygodnia 8-14 czerwiec 2021
  2. D1: Pozytywny koniec
  3. A1: Wyjazdowe zwycięstwo
  4. Przełamanie Błyskawicy;Beskid 1:5 Błyskawica
  5. Przełamać serię;Beskid – Błyskawica

W sezonie 2020/2021 Żaki Beskidu Skoczów występują w organizowanej przez Podokręg Skoczów lidze F1 Żak Grupa 1.

Terminarz Beskidu:

  • 1 kolejka: KS Nierodzim 4:2 KP Beskid Skoczów(26.08.2020r. godzina 18:00)
  • 2 kolejka: KP Beskid Skoczów 9:8 MKP Brenna-Górki(01.09.2020r. godzina 17:00)
  • 3 kolejka: KS Kuźnia Ustroń 9:6 KP Beskid Skoczów(10.09.2020r. godzina 16:00)
  • 4 kolejka: pauza
  • 5 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:2 CKS Piast Cieszyn(22.09.2020r. godzina 17:00)
  • 6 kolejka: UKS Cieszyn 1:7 KP Beskid Skoczów(02.10.2020r. godzina 17:00)
  • 7 kolejka: KP Beskid Skoczów 12:3 UKS APN Góral Istebna(06.10.2020r. godzina 17:00)
  • 8 kolejka: LKS Pogórze 1:7 KP Beskid Skoczów(15.10.2020r. godzina 16:00)
  • 9 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:6 LUKAM 2010(20.10.2020r. godzina 16:00)
  • 10 kolejka: KP Beskid Skoczów 12:0 KS Nierodzim(24.05.2021r. godzina 17:30)
  • 11 kolejka: MKP Brenna-Górki 7:18 KP Beskid Skoczów(22.04.2021r. godzina 17:00)
  • 12 kolejka: KP Beskid Skoczów 4:6 KS Kuźnia Ustroń(27.04.2021r. godzina 17:00)
  • 13 kolejka: pauza
  • 14 kolejka: CKS Piast Cieszyn 2:5 KP Beskid Skoczów(12.05.2021r. godzina 17:00)
  • 15 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 UKS Cieszyn(18.05.2021r. godzina 17:00)
  • 16 kolejka: UKS APN Góral Istebna 2:10 KP Beskid Skoczów(26.05.2021r. godzina 17:30)
  • 17 kolejka: KP Beskid Skoczów 4:3 LKS Pogórze(1.06.2021r. godzina 17:30)
  • 18 kolejka: Lukam 2010 Sp. z o.o. 4:7 KP Beskid Skoczów(9.06.2021r. godzina 18:00)

TABELA KOŃCOWA

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 16 39 102:50 7-0-1 (59:26) 6-0-2 (43:24)
2 KS Nierodzim 16 35 89:60 6-0-2 (42:30) 5-2-1 (47:30)
3 Lukam 2010 Skoczów 16 34 94:39 6-1-1 (52:18) 5-0-3 (42:21)
4 KP Beskid Skoczów 16 34 108:59 5-1-2 (47:29) 6-0-2 (61:30)
5 CKS Piast Cieszyn 16 23 73:57 5-0-3 (44:29) 2-2-4 (29:28)
6 UKS APN Góral Istebna 16 21 96:107 4-0-4 (52:46) 3-0-5 (44:61)
7 MKP Brenna-Górki 16 12 64:107 2-2-4 (34:50) 1-1-6 (30:57)
8 UKS Cieszyn 16 12 47:90 2-2-4 (23:39) 1-1-6 (24:61)
9 LKS Pogórze 16 0 42:146 0-0-8 (25:70) 0-0-8 (17:76)