Znane przysłowie brzmi: „Wszystko co dobre szybko się kończy.” Ten sezon trwa jednak aż do 10 lipca. Drużynom grupy mistrzowskiej ligi okręgowej pozostał do rozegrania jeden mecz. Ostatni będący puentą sezonu 2020/2021 zawodnicy Marcina Michalika rozegrają na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie, gdzie podejmować będą LKS Tempo Puńców.

KP Beskid Skoczów — LKS Tempo Puńców

Ludowy Klub Sportowy Tempo Puńców założony został w 1949 roku. Barwy drużyny z Puńcowa to kolory żółto-zielone. W rozgrywkach grupy mistrzowskiej zawodnicy Tempa Puńców plasują się na 4 pozycji z dorobkiem 19 punktów oraz bilansem bramkowym 23:19. Najskuteczniejszym zawodnikiem Tempa w rozgrywkach grupy mistrzowskiej jest Mateusz Szuster, który zdobył 6 bramek. W przeciągu całego sezonu 2020/2021 najskuteczniejszym gracze drużyny z Puńcowa jest Tomasz Szyper, który dla Tempa zdobył 25 bramek. W ostatnim spotkaniu Tempo podejmowało na własnym stadionie drużynę KS Góral Żywiec. Gospodarze przegrali mecz z wiceliderem z Żywca 1:4.

W grupie mistrzowskiej drużyny mierzyły się między sobą 29 maja 2021 roku. W rozegranym w ramach 7 kolejki spotkaniu na stadionie Tempa Puńców padł remis 1:1. Bramkę dla Beskidu zdobył Marcin Jaworzyn, natomiast do wyrównania w ostatniej minucie meczu doprowadził były zawodnik Beskidu Dariusz Dziadek.

Ostatnie mecze Beskidu z Tempem:

1. 29 maj 2021 – 7 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 1:1 KP Beskid Skoczów

Bramka dla Beskidu: Marcin Jaworzyn

2. 21 październik 2020 – 12 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 6:1 LKS Tempo Puńców

Bramki dla Beskidu: Kamil Janik – trzy, Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba, Krzysztof Surawski

3. 16 wrzesień 2020r. – 3 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 0:3 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Mieczysław Sikora – trzy

4. 20 kwiecień 2019r. – 23 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 1:1 LKS Tempo Puńców

Bramka dla Beskidu: Mieczysław Sikora

5. 1 wrzesień 2018r. – 6 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 0:1 KP Beskid Skoczów

Bramka dla Beskidu: Michał Szczyrba

W ostatnim wyjazdowym spotkaniu zawodnicy Beskidu przegrali 2:0 w Rajczy z tamtejszą Sołą. W sobotę skoczowianie będą kończyli rozgrywki przed własną publicznością. Patrząc na ligową tabelę zarówno drużynie Beskidu jak i Tempa większe zmiany pozycji nie grożą. W przypadku zwycięstwa gracze Beskidu na koniec sezonu wyprzedzą Tempo i uplasują się na 4 pozycji, natomiast w przypadku remisu lub porażki Beskidu to zawodnicy z Puńcowa sezon zakończą na 4 pozycji. Która z drużyn lepiej zakończy ten długo ciągnący się sezon? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 18:00.

Serdecznie zapraszamy na mecz!