Zwycięstwem Beskidu 3:0(0:0) zakończył się mecz 25 kolejki, w którym skoczowianie podejmowali GKS Radziechowy-Wieprz. Bramki dla Beskidu zdobywali: Michał Szczyrba, Adrian Sikora oraz Bartosz Szołtys.

Beskid: Krucek, Chrapek, Kotrys, Małkowski, Dudajek, Janik(86′ Zwardoń), Surawski, Szczyrba(82′ Szołtys), Szczęsny, Sikora(89’Krzak), Jaworzyn

Radziechowy: Rodak, Byrtek, Widuch, Kubieniec, Janik, Łącki, Marian, Drewniak, Pieterwas, Urbaś(44′ Mrózek), Kłyszyński(68′ Szczyrk)

Sędzia główny: Jakub Tekieli

W 4 minucie Marcin Jaworzyn otrzymał piłkę na dobieg. Napastnik Beskidu wycofał piłkę do Damiana Szczęsnego, którego strzał obronił goalkepper rywala. W 14 minucie w kierunku bramki Beskidu uderzył Wojciech Drewniak, jednak jego strzał był niecelny. Minutę później z dystansu na bramkę gości uderzył Damian Szczęsny, lecz rywal obronił strzał. W 22 minucie Marcin Jaworzyn dośrodkował piłkę z prawej strony boiska. Ta trafiła do Michała Szczyrby, którego strzał z pierwszej piłki złapał Adrian Rodak. W 34 minucie z dystansu w kierunku bramki rywala uderzył  Jakub Małkowski, jednak strzał gracza Beskidu był niecelny.

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali skoczowianie. Marcin Jaworzyn wypuścił piłkę do Michała Szczyrby, który będąc sam na sam pokonał rywala. W 59 minucie Adrian Sikora zdecydował się na strzał w kierunku bramki gości, lecz rywal odbił piłkę, która trafiła do Damiana Szczęsnego, którego kąśliwy strzał w długi róg był niecelny. W 89 minucie skoczowianie zdobyli drugą bramkę. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła do zamykającego akcję Adriana Sikory, który umieścił piłkę w siatce rywala. W 93 minucie skoczowianie ustawili wynik spotkania. Jakub Małkowski zagrał długą piłkę do Bartosza Szołtysa, który po minięciu rywala umieścił piłkę w siatce.