Hokejowym wynikiem zakończyło się dzisiejsze starcie Beskidu, który rywalizował w wyjazdowym spotkaniu z UKS APN Góral Istebna. Zawodnicy Beskidu wygrali 6:7(3:2). Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Jaworzyn. Dublet dołożył Adrian Sikora, a jedną bramkę dla Beskidu zdobył Krystian Dudajek.

Beskid: Krucek, Chrapek(87’ Zwardoń), Kotrys, Ferfecki, Małkowski, Dudajek, Surawski, Szczyrba(28’ Juraszek), Sikora, Szczęsny(85’ Krzak), Jaworzyn(82’ Szołtys)

W 10 minucie spotkania Adrian Sikora otrzymał piłkę sam na sam. Zawodnik Beskidu uderzył, jednak minimalnie niecelnie. W 17 minucie zawodnik gospodarzy uderzył z dystansu, lecz próba gracza Górala była niecelna. W 21 minucie gracze gospodarzy dośrodkowali piłkę z bocznej strefy boiska. Ta trafiła w pole karne, gdzie po zamieszaniu rywal umieścił piłkę w siatce. Minutę później było 1:1. Jakub Małkowski dośrodkował piłkę z boku boiska a w polu karnym Górala najlepiej odnalazł się Marcin Jaworzyn, który głową skierował piłkę do bramki. W 25 minucie skoczowianie przeprowadzili zabójczy kontratak. Damian Szczęsny dograł piłkę do Adriana Sikory, który po przyjęciu piłki skierował ją w długi róg. W 34 minucie gracze z Istebnej doprowadzili do wyrównania. Po rzucie rożnym wybita piłka trafiła do rywala znajdującego się na 25 metrze, który umieścił piłkę w siatce Beskidu. W 41 minucie gracze Górala objęli prowadzenie. Po strzale z dystansu do kapitulacji zmuszony został Konrad Krucek. Minutę później Damian Szczęsny wycofał piłkę do Adriana Sikory, który uderzył nad bramką.

W pierwszej akcji drugiej połowy skoczowianie doprowadzili do wyrównania. Adrian Sikora dograł piłkę z lewej strony a futbolówkę do bramki skierował Marcin Jaworzyn. W 52 minucie rywal groźnie uderzył po dośrodkowaniu na bramkę Beskidu, jednak Konrad Krucek złapał piłkę. W 60 minucie skoczowianie zrewanżowali się strzałem z dystansu. Krystian Dudajek zdecydował się na strzał zza pola karnego i piłka wpadła do bramki gospodarzy obok interweniującego bramkarza. W 64 minucie Krystian Dudajek ruszył lewą stroną i dograł do znajdującego się w polu karnym Marcina Jaworzyna, który skompletował hat-tricka. W 70 minucie Adrian Sikora zagrał piłkę z rzutu rożnego do Cezarego Ferfeckiego, który uderzył niecelnie. W 75 minucie skoczowianie wyprowadzili kolejny cios. Marcin Jaworzyn wyprzedził obrońcę na lewej stronie i dograł piłkę do Adriana Sikory, który umieścił piłkę w bramce zdobywając szóstą bramkę dla Beskidu. W 67 minucie rywal dograł piłkę z rzutu rożnego, lecz niefortunnie interweniował Konrad Krucek, który skierował piłkę do własnej bramki. W 80 minucie czwarty raz na listę strzelców wpisał się Marcin Jaworzyn. Krzysztof Surawski dograł piłkę do Adriana Sikory, który znalazł w polu karnym Marcina Jaworzyna, który podwyższył prowadzenie Beskidu. W 87 minucie przed szansą na zdobycie bramki stanął Antoni Krzak, lecz rywal odbił piłkę. W 91 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony rywal pokonał interweniującego Konrada Krucka. W 94 minucie Bartosz Szołtys będąc sam na dam lobował bramkarza, jednak piłka za mocni odbiła się od ziemi i przeleciała tuż nad pustą bramką. W 95 minucie rywale po raz szósty zaskoczyli Konrada Krucka i zdobyli kontaktową bramkę.