W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Skoczowie rywalizować będą dwie drużyny, które w ostatniej kolejce zaaplikowały rywalom po pięć bramek. Zawodnicy prowadzeni przez Kamila Sornata podejmą pod Kaplicówką drużynę GKS Czarni Jaworze.

KP Beskid Skoczów — GKS Czarni Jaworze

Gminny Klub Sportowy Czarni Jaworze założony został w 2003 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory czarny oraz żółty. W obecnych rozgrywkach gracze prowadzeni przez Krzysztofa Dybczyńskiego zajmują w tabeli 13 pozycję mając zgromadzone na koncie 15 punktów oraz bilans bramkowy 21:22. Najskuteczniejszym strzelcem Czarnych jest Daniel Kasprzycki, który w trwającym sezonie zdobył 4 bramki. Jak został wspomniane na wstępie rywal Beskidu w ostatniej kolejce zdobył pięć bramek. Gracze Czarnych Jaworze pokonali na własnym obiekcie LKS Tempo Puńców 5:1.

Rozpędzeni gracze Beskidu w sobotę podejmą Czarnych Jaworze. Skoczowianie po zwycięstwie na sztucznej nawierzchni w Bielsku-Białej powrócą do Skoczowa, aby przed własną publicznością rywalizować w meczu 14 kolejki ligi okręgowej. Skoczowianie staną przed szansą na odniesienie 12 zwycięstwa w obecnym sezonie. Czy się to graczom Beskidu uda? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 17.