Mecz 14 kolejki IV ligi śląskiej grupy 2 zakończył się nie po myśli zawodników skoczowskiego Beskidu. Gracze prowadzeni przez Mirosława Szymurę przegrali wyjazdowe spotkanie z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1(2:0). Bramkę dla skoczowian zdobył Łukasz Zaremski.

Odra: Kuhn, Lukoszek, Bugdoł, Malinowski, Stachurski, Nepelski(46′ Cichy), Reinhard, Sikorski, Oślizlok, Zieliński(89′ Gabrysiak), Sitnik(61′ Cerkowniak)

Beskid: D. Chmiel, Gabryś, Zaremski, Wojciechowski, Marek, Siekierka(73′ Tyrna), Grześ, Bezeg(54′ Ścibor), J. Chmiel(46′ Dziadek), Małyjurek, Jaworzyn

Żółte kartki: Nepelski(Odra) – Dziadek(Beskid)

 

Otwarcie wyniku nastąpiło w 10 minucie, kiedy to Marcin Stachurski dograł piłkę z prawej strony w pole karne. Łukasz Zaremski chciał wybić piłkę, lecz został uprzedzony przez Dominika Chmiela, który jednak nie złapał futbolówki i ta wpadła do bramki Beskidu. Końcówką pierwszej części gry skoczowianie otrzymali drugi cios. Seweryn Wojciechowski sfaulował rywala w polu karnym co zauważył arbiter główny i wskazał na rzut karny. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Bartłomiej Sikorski, który strzałem obok słupka podwyższył prowadzenie Odry.

Po zmianie stron skoczowianie dali radę odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Prawą stroną ruszył Łukasz Zaremski, co zauważył Michał Grześ, który zagrał piłkę do stopera Beskidu. Łukasz Zaremski przyjął piłkę w polu karnym i strzałem w długi róg zdobył bramkę kontaktową.