Po raz ostatni w sobotnie popołudnie zawodnicy Beskidu wystąpią w tej rundzie na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie. Rywalem zawodników prowadzonych przez Marcina Michalika będzie niedawny lider ligowej tabeli CKS Piast Cieszyn. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

KP Beskid Skoczów — CKS Piast Cieszyn

Cieszyński Klub Sportowy Piast założony został w 2016 roku. Barwy CKS-u to kolory czerwono-niebiesko-żółte. W obecnych rozgrywkach CKS Plasuje się na 3 miejscu mając w dorobku 27 punktów oraz bilans bramek 50:25, dzięki czemu są najskuteczniejszą drużyną ligi. Najlepszym strzelcem CKS-u jest Ireneusz Jeleń, który siedemnastokrotnie wpisywał się na listę strzelców w obecnym sezonie ligowym. W swoim ostatnim spotkaniu CKS podejmował przed własną publicznością Tempo Puńców. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny przyjezdnej 1:5.

Ostatnie spotkania Beskidu z CKS:

1. 28 lipiec 2021r. – mecz towarzyski

CKS Piast 4:6 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba – dwie, Jakub Małkowski, Michał Grześ

2. 3 lipiec 2021r. – 10 kolejka grupy mistrzowskiej A-Klasy

CKS Piast 3:0 KP Beskid Skoczów(walkower)

3. 3 czerwca 2021r. – 5 kolejka grupy mistrzowskiej A-Klasy

KP Beskid Skoczów 1:4 CKS Piast

Bramka dla Beskidu: Mateusz Szymala

Imponująco wygląda w tym sezonie beniaminek ligi okręgowej. Niemal od 1 do 12 kolejki plasował się na czele ligowej tabeli. Po ostatnim meczu opuścili pierwszeństwo w tabeli na rzecz LKS Tempo Puńców. W sobotnie popołudnie zawodnicy Beskidu Skoczów staną przed szansą na rehabilitację po ostatniej porażce w Wiśle. Dystans Beskidu do lidera się powiększa. Na ten moment wynosi 10 punktów. Ewentualne zwycięstwo zawodników Marcina Michalika pozwoli przynajmniej utrzymać ten dystans na obecnym poziomie a zarazem zbliżyć się do CKS na 5 punktów. Czy to się uda? Tego dowiemy się około godziny 17:00.

Musisz tam być!