Druga drużyna Orlików KP Beskid Skoczów wzięła udział w turnieju GKS Kaczyce Cup. Młodzi zawodnicy rozegrali wiele wartościowych spotkań, prezentując duże zaangażowanie, ambitną postawę i radość z gry.

Pomimo braków kadrowych drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się podczas całego turnieju, kończąc rywalizację na wysokim 3. miejscu. Turniej był świetną okazją do zdobywania kolejnych piłkarskich doświadczeń oraz wspólnej zabawy na boisku.

Indywidualne wyróżnienie podczas turnieju otrzymał Maksymilian Kolonko

Trener Daniel Pater:
„Dobrze rozegrany turniej. Dużo gry i zabawy oraz zdobytego cennego doświadczenia. Mimo braków kadrowych jestem zadowolony z postawy zawodników.”

Skład KP Beskid Skoczów:
Daniel Łapiński, Jakub Kucharczyk, Łukasz Kupka, Szymon Wałach, Łukasz Sebastian, Dłuś Maksymilian, Kolonko Wojciech, Chwastek

Brawo drużyna!