Kolejne mecze w ramach Ligi Żaków rozegrali młodzi zawodnicy KP Beskid Skoczów z roczników 2017, 2018 oraz 2019. Spotkania odbyły się na stadionie Beskidu, gdzie równocześnie na dwóch boiskach mogliśmy oglądać mnóstwo ciekawych akcji, efektownych dryblingów i pięknych bramek.
Najważniejsze jednak było kolejne cenne doświadczenie zdobywane przez młodych zawodników. Aż 20 chłopców miało okazję ponownie rywalizować w warunkach meczowych, rozwijać swoje umiejętności oraz budować pewność siebie na boisku. Widoczna była duża radość z gry, zaangażowanie oraz coraz lepsza współpraca pomiędzy zawodnikami. Każdy kolejny turniej i mecz to ważny etap piłkarskiego rozwoju najmłodszych zawodników Beskidu.
Drużynę KP Beskid Skoczów reprezentowali:
Szatkowski Tomasz, Sojka Jakub, Kalfas Joachim, Brytan Robert, Kubala Samuel, Rzepiennik Szymon, Zeprzałka Arkadiusz, Caban Miłosz, Janik Paweł, Brzuska Adam, Gwiździel Sebastian, Kudelski Alexander, Bojda Oliwier, Romejko Mikołaj, Stokłosa Antoni, Kotas Stanisław, Kołodziej Kacper, Włodarek Michał, Pater Tomasz, Babiarczyk Jan
Brawo drużyna!