W niedzielne popołudnie ligowe zmagania w sezonie 2021/2022 rozpoczną zawodnicy Beskidu Skoczów. Gracze prowadzeni przez Marcina Michalika ligowy start zaliczą wyjazdowym spotkaniem z LKS Soła Rajcza. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 15:00.

LKS Soła Rajcza — KP Beskid Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Soła Rajcza założony został w 1948 roku. Barwy drużyny z Rajczy to kolory czerwono-zielone. Zawodnicy Soły obecny sezon zainaugurowali w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Żywiec. W meczu I rundy niedzielny rywal Beskidu mierzył się z rezerwami Orła Łękawica. Pomimo, że na boisku lepsi okazali się zawodnicy Soły wygrywając 3:6 w II rundzie zameldowali się gracze z Łękawicy z powodu walkowera.

Ostatni sezon zawodnicy Soły Rajcza zakończyli o jedną lokatę przed skoczowianami kończąc rozgrywki grupy mistrzowskiej ligi okręgowej na piątej pozycji.

Ostatnie mecze Beskidu z Sołą:

  1. 13 kolejka ligi okręgowej – 4 lipiec 2021r.

LKS Soła Rajcza 0:2 KP Beskid Skoczów

  1. 6 kolejka ligi okręgowej – 22 maj 2021r.

KP Beskid Skoczów 3:3 LKS Soła Rajcza

Bramki dla Beskidu: Patryk Tyrna, Damian Szczęsny, Marcin Jaworzyn

  1. 26 kolejka ligi okręgowej – 4 maj 2019r.

KP Beskid Skoczów 4:0 LKS Soła Rajcza

Bramki dla Beskidu: Kamil Kotrys, Krzysztof Surawski, Michał Szczyrba, Szymon Bezeg

  1. 9 kolejka ligi okręgowej – 23 wrzesień 2018r.

LKS Soła Rajcza 2:2 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Kamil Janik, Szymon Bezeg

Po krótkim okresie przerwy po zakończeniu sezonu 2020/2021 w najbliższą niedzielę zawodnicy spod Kaplicówki powrócą do rywalizacji. Na start skoczowianie rywalizować będą na boisku, którym gracze Beskidu jeszcze nie wygrali notując jeden remis oraz jedną porażkę. Oba zespoły będą chciały w niedzielne popołudnie w jak najlepszym stylu rozpocząć nowy sezon. Czy tym razem gracze Beskidu przełamią się na boisku w Rajczy? Tego dowiemy się w niedzielę około godziny 17:00.

Serdecznie zapraszamy na mecz!