Po dwóch tygodniach przerwy powracają do rywalizacji na Stadionie Miejskim w Skoczowie podopieczni Mirosława Szymury. W ramach 12 kolejki IV ligi śląskiej grupy II pod Kaplicówkę zagości drużyna MKS Lędziny.

KP Beskid Skoczów vs MKS Lędziny

Miejski Klub Sportowy Lędziny założony został w 1932 roku. Barwy drużyny z Lędzin to kolory czerwono-niebieskie. W obecnym sezonie gracze z Lędzin zajmują w tabeli 16 miejsce z dorobkiem 5 punktów. Najlepszym strzelcem drużyny MKS-u Lędziny jest Mateusz Śliwa, który w lidze zdobył 4 bramki. W ostatnim spotkaniu Lędziny podejmowały na własnym obiekcie GKS Dąb Gaszowice. Gospodarze przegrali to spotkanie 3:1.

W ubiegłych rozgrywkach skoczowianie dwukrotnie rywalizowali z MKS-em Lędziny. W pierwszym spotkaniu w ramach 6 kolejki padł w Skoczowie bezbramkowy remis. W spotkaniu rewanżowym lepiej zaprezentowali się gracze drużyny z Lędzin, którzy pokonali przed własną widownią skoczowian 2:0.

Jutro skoczowianie staną przed szansą na zdobycie punktów przed własną publicznością. W ostatnim spotkaniu w Skoczowie gracze Mirosława Szymury pomimo, że przegrywali odwrócili losy spotkania i zapisali trzy punkty na własne konto. Jakim wynikiem zakończy się jutrzejszy mecz? Czy skoczowianom uda się dopisać do swojego konta kolejne ligowe punkty? Odpowiedzi na te pytania poznamy około godziny 16:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!