Środek tygodnia to początek kolejnych rywalizacji grup młodzieżowych skoczowskiego Beskidu. Ciekawych spotkań zdecydowane nie zabraknie.

 

⚪️🔵Bardzo ciężkie zadanie czeka ekipę Młodzika trenera Marcina Michalika już w najbliższą środę. Rywal zmierza w kierunku wyższej ligi, gromiąc każdego ligowego przeciwka. Pozostaje liczyć na lepszą postawę niż w pierwszym pojedynku pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

⚪️🔵 Zdecydowanie po trzy punkty powinni sięgnąć Trampkarze podejmując ostatni zespół w ligowej stawce, kwestią otwartą pozostaje rozmiar wygranej podopiecznych Damiana Szczęsnego.

⚪️🔵Niezwykle ciekawie zapowiadają się wielkie Derby  przeciwko LKS Pogórze. Liczymy że grający młodszymi zawodnikami skoczowianie zapunktują.

⚪️🔵Dwójka Młodzika postara się o pokonanie rywala z Nierodzimia który to posiada ten sam dorobek punktowy co grupa Kamila Janika. Można zatem patrzeć z dużym optymizmem na aspekt wyniku końcowego.

⚪️🔵Przełamać wyjazdową niemoc. Ten cel będzie przyświecał drużynie Patryka Pindla, a gdzie najlepiej się przełamać jak nie w potyczce prestiżowej przeciwko Kuźni Ustroń?. Z pewnością stać na to graczy Beskidu.

 

5.10 (środa)

3 Liga Młodzik

⏰️ 17:30

Beskid Skoczów – Lukam Skoczów

8.10 (sobota)

3 Liga Trampkarz

⏰️10:00

Beskid Skoczów – LKS Ochaby

3 Liga Junior

⏰️ 13:30

Beskid II Skoczów – LKS Pogórze

9.10 (niedziela)

4 Liga Młodzik

⏰️ 10:00

Beskid II Skoczów – KS Nierodzim

2 Liga Junior

⏰️ 10:00

Kuźnia Ustroń – Beskid Skoczów