Choć większość drużyn ligi okręgowej rozpoczęła już okres roztrenowania to skoczowianie pozostają ciąglę w rytmie meczowym. Podopieczni Kamila Sornata w 2018 roku mają do rozegrania jeszcze dwa mecze. W najbliższym już w sobotę mierzyć się będą z rezerwami bielskiego Rekordu.

KP Beskid Skoczów — BTS Rekord II Bielsko-Biała

Bielskie Towarzystwo Sportowe Rekord założone zostało w 1994 roku. Barwy Rekordu to kolory biało-zielone. Rezerwy III-cio ligowego Rekordu są beniaminkiem ligi okręgowej. Pomimo tego faktu drużyna ta nie występuje w lidze okręgowej od początku zmagań tylko po rozegraniu 4 spotkań w bielskiej A klasie została dołączona do obsady ligi okręgowej po słusznie złożonym odwołaniu od decyzji związkowych w Bielsku-Białej przyznającej awans do ligi okręgowej drużynie z Bestwinki. Rezerwy Rekordu w związku z późniejszym dołączeniem do ligi rozegrały w obecnym sezonie 14 spotkań,  których zgromadziły 25 punktów zdobywając 35 bramek a tracąc 18. Najskuteczniejszym zawodnikiem Rekordu w lidze okręgowej jest Michał Czernek, który w lidze zdobył 5 bramek. W ostatniej kolejce rezerwy Rekordu mierzyły się przed własną publicznością z Pasjonatem Dankowice. Mecz ten zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:2.

Zarówno dla Rekordu jak i dla Beskidu sobotni mecz nie zakończy rozgrywek w 2018 roku. Obie drużyny czeka jeszcze mecz o punkty 1 grudnia. Gracze Beskidu podejmować wówczas będą Górala Żywiec, natomiast Rekord uda się na żywiecczyznę, żeby rywalizować o ligowe punkty w Sołą Rajcza. Mający już zapewniony tytuł mistrza jesieni zawodnicy Beskidu Skoczów staną w sobotę przed szansą na zwiększenie przewagi punktowej nad resztą stawki. Czy gracze Kamila Sornata wykorzystają tą szansę? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 13:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!