Po raz ostatni w tym sezonie w sobotnie popołudnie w wyjazdowym spotkaniu mierzyć się będą zawodnicy prowadzeni przez Bartosza Woźniaka. Skoczowianie w ramach 28 kolejki ligi okręgowej o ligowe punkty rywalizować będą z CKS Piast.

CKS Piast Cieszyn — KP Beskid Skoczów

Cieszyński Klub Sportowy Piast założony został w 2016 roku. Barwy CKS-u to kolory czerwono-niebiesko-żółte. Po rozegraniu 27 meczów drużyna prowadzona przez Kamila Sornata zajmuje w tabeli 5 miejsce mając w dorobku 51 punktów oraz bilans bramkowy 86:57. Najskuteczniejszym zawodnikiem CKS-u jest dobrze znany w Skoczowie będący jednocześnie najlepszym ligowym strzelcem Ireneusz Jeleń, który w obecnych rozgrywkach zdobył 30 bramek. W ostatnim spotkaniu CKS mierzył się w wyjazdowym mecz u z LKS Tempo Puńców. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:1.

W meczu rundy jesiennej padł remis. Mecz, który odbył się w Skoczowie zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla skoczowian zdobył wówczas Michał Szczyrba.

Ostatnie mecze Beskidu z CKS-em:

1. 30 październik 2021r. – 13 kolejka ligi okręgowej
KP Beskid Skoczów 1:1 CKS Piast
Bramka dla Beskidu: Michał Szczyrba
2. 28 lipiec 2021r. – mecz towarzyski
CKS Piast 4:6 KP Beskid Skoczów
Bramki dla Beskidu: Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba – dwie, Jakub Małkowski, Michał Grześ
3. 3 lipiec 2021r. – 10 kolejka grupy mistrzowskiej A-Klasy
CKS Piast 3:0 KP Beskid Skoczów(walkower)
4. 3 czerwca 2021r. – 5 kolejka grupy mistrzowskiej A-Klasy
KP Beskid Skoczów 1:4 CKS Piast
Bramka dla Beskidu: Mateusz Szymala

Trzy kolejki pozostały do końca rozgrywek w sezonie 2021/2022. W sobotę skoczowian czeka ostatni wyjazd. Gracze Beskidu rywalizować będą z bezpośrednim rywalem w tabeli. Czy zawodnicy Beskidu podtrzymają swoją ostatnią dobrą ligową dyspozycję i przywiozą z Cieszyna punkty? Tego dowiemy się około godziny 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!