W sobotę po raz szósty do rywalizacji o ligowe punkty przystąpią gracze Beskidu Skoczów. Gracze prowadzeni przez Mirosława Szymurę udają się walczyć o ligowe punkty od Gaszowic na konfrontację z tamtejszym Dębem.

GKS Dąb Gaszowice vs KP Beskid Skoczów

GKS Dąb Gaszowice założony został w 1947 roku. Barwy Dębu to kolory biało-zielone. GKS Dąb Gaszowice jest beniaminkiem obecnych rPo przełamanieozgrywek IV ligi. W obecnych rozgrywkach beniaminek spisuje się dobrze. Po 5 kolejkach z dorobkiem 9 punktów gracze z Gaszowic zajmują w ligowej tabeli 5 lokatę. Przed tygodniem gracze Dębu podejmowali na własnym stadionie innego tegorocznego beniaminka drużynę Kuźni Ustroń. Mecz zakończył się remisem 1:1. Najskuteczniejszym gracze sobotniego rywala Beskidu Skoczów jest Sebastian Szymura, która w obecnych rozgrywkach zdobył 3 bramki. Wartym wspomnienia faktem jest, że GKS Dąb Gaszowice jest w obecnym sezonie jedyną drużyną zarówno w I grupie IV ligi, jak i w II grupie, która po 5 kolejkach jeszcze nie przegrała.

Sobotni wyjazd będzie drugim mecze podopiecznych Mirosława Szymury w obecnym sezonie, który rozegrają poza Stadionem Miejskim w Skoczowie. W pierwszej wyjazdowej tegorocznej konfrontacji gracze Beskidu powrócili do Skoczowa z punktem wywiezionym z ciężkiego terenu w Czańcu. Do Gaszowic skoczowianie udają się w niepełnym składzie. Z urazami borykają się Marcin Jaworzyn oraz Szymon Bezeg i ich występ w sobotnim meczu jest wykluczony, również bez szans na występ jest Michał Grześ, który w ostatnim meczu ligowym został przez arbitra ukarany czerwoną kartką. Zabraknie więc kilku zawodników podstawowego składu w sobotniej konfrontacji z Dębem Gaszowiece. Czy skoczowianom uda się zdobyć punkty na ciężkim terenie w Gaszowicach? O tym przekonamy się w sobotę około godziny 18:00

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie!