Po dwóch domowych spotkaniach zawodnicy Bartosza Woźniaka powracają do wyjazdowej rywalizacji. Rywalem Beskidu będzie bezpośredni rywal ligowy, czyli drużyna GKS Radziechowy-Wieprz. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinie 17:00.

GKS Radziechowy-Wieprz — KP Beskid Skoczów

Gminny Klub Sportowy Radziechowy-Wieprz powstał w 1947 roku. Barwy najbliższego rywala Beskidu to kolory niebiesko-białe. Po rozegraniu 23 spotkań sobotni rywal Beskidu plasuje się w tabeli na trzeciej pozycji mając w dorobku 50 punków oraz bilans bramkowy 65:23. Najlepszym strzelcem gospodarzy sobotniego spotkania jest Mateusz Janik, który w ligowych zmaganiach zaaplikował rywalom 11 bramek. W swoim ostatnim spotkaniu GKS rywalizował na wyjeździe z LKS Tempo Puńców. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Puńcowa 6:3.

W rundzie jesiennej zawodnicy Fiodorów w spotkaniu pierwszej rundy pokonali zawodników Beskidu Skoczów 0:2.

1. 9 kolejka ligi okręgowej – 2 październik 2021r.

KP Beskid Skoczów 0:2 GKS Radziechowy-Wieprz

2. 13 kolejka IV ligi śląskiej grupy 2 – 3 listopad 2019r.

GKS Radziechowy-Wieprz 2:2 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Mieczysław Sikora, Mateusz Wrana

3. 26 kolejka IV ligi śląskiej grupy 2 – 15 maj 2018r.

KP Beskid Skoczów 0:1 GKS Radziechowy-Wieprz

4. 11 kolejka IV ligi śląskiej grupy 2 – 21 październik 2017r.

GKS Radziechowy-Wieprz 3:2 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Kamil Janik, Dariusz Dziadek

5. 26 kolejka IV ligi śląskiej grupy 2 – 24 maj 2017r.

KP Beskid Skoczów 2:2 GKS Radziechowy-Wieprz

Bramki dla Beskidu: Michał Grześ, Krzysztof Surawski

Mecz trzeciej drużyny z czwartą będzie jednym z najciekawszych starć w 24 kolejce spotkań ligi okręgowej. Zawodnicy spod Kaplicówki udadzą się na boisko aby rywalizować z drużyną, którą się bardzo ciężko skoczowianom gra. Warto wspomnieć, że ostatni raz zawodnicy Beskidu mogli cieszyć się w Radziechowach z kompletu punktów 22 czerwca 2013 roku, kiedy to bramki dla Beskidu zdobywali Bartosz Kochman i Wojciech Padło. W ostatnim ligowym spotkaniu gospodarze sobotniego meczu niemal wykreślili się z walki o mistrza ligi okręgowej. Po ostatniej stracie punktów zawodnicy z Radziechów tracą do lidera 7 punktów. Czy zawodnikom Beskidu uda się w sobotnie popołudnie przełamać swoją niekorzystną serię z GKS Radziechowy-Wieprz? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!