Dzisiaj o godzinie 19 na boisku ze sztuczną murawą na Górnym Borze podopieczni Piotra Zmarzłego odbyli pierwszy trening w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018 rozgrywek IV ligi śląskie grupy 2. Na pierwszych zajęciach do dyspozycji szkoleniowca było dwudziestu jeden zawodników.

Wśród zawodników, którzy pojawili się na dzisiejszym treningu byli występujący w ubiegłej rundzie w Beskidzie: Łukasz Zaremski, Seweryn Wojciechowski, Michał Grześ, Marcin Jaworzyn, Kamil Janik, Szymon Bezeg, Wojciech Małyjurek, Andrzej Siekierka, Przemysław Węgrzyn, Dominik Chmiel, Łukasz Brak, Maciej Marek, Damian Ścibor, Jakub Chmiel, Dariusz Dziadek, Dawid Gabryś oraz Patryk Tyrna. Na inauguracyjnych zajęciach pojawił się również występujący w końcówce rundy w I drużynie gracz juniorów Szymon Woźniczka, nowy nabytek skoczowskiego Beskidu Patryk Lach oraz dwóch zawodników testowanych.

Na pierwszych zajęciach obecny był również Dominik Loska, który jednak nie trenował z kolegami z drużyny, gdyż zmaga się z urazem nabytym pod koniec rundy jesiennej.

Z przyczyn zawodowych nieobecny na zajęciach był Krzysztof Surawski.

W obecnym tygodniu skoczowianie odbędą jeszcze trzy jednostki treningowe.