W przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej grupy 2 IV ligi sezonu 2018/2019 skoczowianie rywalizować będą przed własną publicznością. Pod Kaplicówkę walczyć o punkty z podopiecznymi Jarosława Kupisa przyjadą zawodnicy LKS Unia Książenice.

KP Beskid Skoczów — LKS Unia Książenice

Ludowy Klub Sportowy Unia Książenice założony został w 2000 roku. Barwy jutrzejszego rywala Beskidu to kolory niebiesko-białe. W obecnym sezonie beniaminek IV ligi plasuje się w tabeli na 2 pozycji z dorobkiem 26 punktów oraz bilansem bramkowym 32:20. Najskuteczniejszym zawodnikiem Unii są Mateusz Wowra, Michał Pieczka oraz Arkadiusz Suchiński, którzy są autorami pięciu ligowych trafień dla drużyny z Książenic. W swoim ostatnim spotkaniu Unia wygrała przed własną publicznością z Spójnią Landek 2:0.

 

Po ostatnim remisie z GKS Radziechowy-Wieprz skoczowianie powracają na ostatni mecz rundy jesiennej na Stadion Miejski do Skoczowa. Gracze Jarosława Kupisa mierzyć się będą z wiceliderem obecnych rozgrywek. Który z beniaminków wyjdzie górą z tego spotkania? Tego dowiemy się około godziny 16:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!