Majówka trwa w najlepsze a  oznacza, że już jutro zawodnicy Beskidu Skoczów rozegrają kolejny ligowy mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie. Rywalem zawodników Bartosza Woźniaka będzie LKS Tempo Puńców.

KP Beskid Skoczów — LKS Tempo Puńców

Ludowy Klub Sportowy Tempo Puńców założony został w 1949 roku. Barwy drużyny z Puńcowa to kolory żółto-zielone. W obecnych rozgrywkach Tempo plasuje się na pierwszej pozycji w tabeli mając w dorobku 52 punkty oraz bilans bramkowy 74:16. Najlepszym strzelcem LKS-u jest Jakub Legierski, który w obecnej ligowej batalii zdobył 22 bramki. W swoim ostatnim spotkaniu Tempo podejmowało na własnym stadionie drużynę KKS Spójnia Zebrzydowice. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:0.

W obecnych rozgrywkach skoczowianie mieli rywalizować z Tempem dwukrotnie, jednak odbył się jedynie jeden mecz ligowy. W rundzie jesiennej Tempo pokonało Beskid na swoim stadionie 2:1. Bramkę dla Beskidu zdobył wówczas Damian Szczęsny.

Ostatniej mecze Beskidu z Tempem:

1. 21 listopad 2021r. – Puchar Polski

LKS Tempo Puńców 3:0 KP Beskid Skoczów(walkower)

2. 19 wrzesień 2021r. – 7 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 2:1 KP Beskid Skoczów

Bramka dla Beskidu: Damian Szczęsny

3. 10 lipiec 2021 – 14 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 2:4 LKS Tempo Puńców

Bramki dla Beskidu: Adrian Borkała, Zbigniew Huczała – samobójcza

4. 29 maj 2021 – 7 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 1:1 KP Beskid Skoczów

Bramka dla Beskidu: Marcin Jaworzyn

5. 21 październik 2020 – 12 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 6:1 LKS Tempo Puńców

Bramki dla Beskidu: Kamil Janik – trzy, Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba, Krzysztof Surawski

Z jedną z dwóch najlepszych ligowych ofensyw oraz najlepszą ligową defensywą będą rywalizować jutro zawodnicy Beskidu Skoczów, którym jutrzejsze ewentualne zwycięstwo pozwoli zachować szansę w walce o czołową trójkę w tabeli. Dla drużyny Tempa ewentualna porażka może oznaczać utratę prowadzenia w lidze znowu zwycięstwo zapewni pozostanie na pozycji ligowego lidera przynajmniej do najbliższej soboty. Bilans ostatnich spotkań oraz sytuacja w ligowej tabeli przemawia za drużyną z Puńcowa, jednak pod Kaplicówką nigdy nie gra się łatwo i zapewne czeka nas mecz pełen walki. Która z drużyn w lepszych humorach zakończy majówkę? Tego dowiemy się we wtorek około godziny 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!