Ostatni okres był wyjątkowy dla naszego młodzika Szymona Sornata, który uczestniczył w testach w Akademii Górnika Zabrze. Choć formalnie jest jeszcze zawodnikiem kategorii orlik, już od dwóch sezonów z powodzeniem występuje w drużynie młodzika. W rundzie wiosennej rozegrał dla Beskidu 10 meczów, zdobywając 11 bramek — imponujący wynik jak na zawodnika młodszego rocznika.

Z radością informujemy, że testy wypadły bardzo dobrze, a Szymon pozostaje zawodnikiem Beskidu, kontynuując treningi w naszej Akademii. Kolejna część testów w Górniku Zabrze zaplanowana jest na okres wakacyjny.

Gratulujemy Szymonowi i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju oraz podczas kolejnych etapów testów.