Sędzia główny z podokręgu Żywiec poprowadzi jutrzejszy mecz pomiędzy GKS Dębem Gaszowice a KP Beskid Skoczów. Głównym arbitrem sobotnich zawodów z udziałem Beskidu Skoczów będzie arbiter prowadzący mecze NICE 1 ligi Tomasz Wajda. Na liniach asystować będą Tomasz Dudka oraz Wojciech Szczurek.

W ubiegły sezonie trzykrotnie Tomasz Wajda był rozjemcą w meczach z udziałem Beskidu Skoczów. Bilans tych trzech spotkań do dwa zwycięstwa oraz porażka. Oba zwycięstwa, które odniósł Beskid w meczu sędziowanym przez Tomasza Wajdę miały miejsce na Stadionie Miejskim w Skoczowie, kiedy najpierw w 24 kolejce Beskidu pokonał 5:2 Concordię Knurów, a następnie w 24 kolejce, kiedy gracze Mirosława Szymury wygrali 6:0 z Krupińskim Suszec. Jedyna porażka graczy Beskidu w meczu sędziowanym przez Tomasza Wajdę miała miejsce w 22 kolejce, kiedy w wyjazdowym spotkaniu z TS Podbeskidzie II Beskidu przegrał 2:1.

W minionym sezonie raz Tomasz Dudka był sędzią asystentem na meczu Beskidu. Było to w spotkaniu ostatniej kolejki wygranym z Krupińskim Suszec. Sędzia Wojciech Szczurek ostatni mecz z udziałem Beskidu sędziował w sezonie 2015/2016.