W ramach 27 kolejki ligi okręgowej podopiecznych Kamila Sornata czeka wyjazd do tegorocznego beniaminka drużyny KS Bestwinka. Niedzielny mecz będzie pierwszym spotkaniem skoczowian na obiekcie KS Bestwinka.

KS Bestwinka — KP Beskid Skoczów

Klub Sportowy Bestwinka założony został w 1949 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory zielony, żółty i czerwony. Beniaminek ligi okręgowej plasuje się w tabeli po 26 kolejkach na 11 pozycji z dorobkiem 31 punktów oraz bilansem bramkowym 26:49. Najskuteczniejszym zawodnikiem najbliższego rywala Beskidu jest Bartosz Adamowicz, który w ligowych spotkaniach zanotował 7 trafień dla drużyny z Bestwinki. W ostatniej kolejce niedzielny rywal Beskidu mierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Tempem Puńców. Gospodarze tego spotkania nie okazali się gościnni dla przyjezdnych i wygrali 2:0.

Na jesień w pojedynku Beskidu z Bestwinką, który miał miejsce w ramach 10 kolejki ligi okręgowej lepsi okazali się skoczowianie. Gracze Kamila Sornata 29 września pewnie pokonali przyjezdnych 5:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się wówczas Michał Szczyrba. Po jednym trafieniu dołożyli Szymon Bezeg, Krzysztof Surawski oraz Cezary Ferfecki.

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Sołą Rajcza skoczowianie udają się do Bestwinki z chęcią potwierdzenia swojej dyspozycji oraz pokazania, że wcześniejsze spotkania, były wypadkami przy pracy. Czy gracze Beskidu wrócą do Skoczowa z punktami? Tego dowiemy się w niedzielę około godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz