Dwa mecze pozostały zawodnikom prowadzonym przez Kamila Sornata do rozegrania w obecnym sezonie IV ligi śląskiej grupy 2. Po środowym zwycięstwie z Unią Racibórz skoczowianie przedłużyli nadzieję na utrzymanie się w IV lidzie, jednak wyniki środowej kolejki nie dają już zawodnikom Beskidu możliwości pomyłki.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski założony został w 1922 roku. Barwy Odry to kolory niebiesko-czerwone. W obecnych rozgrywkach goście sobotniego spotkania plasują się w ligowej tabeli na czwartym miejscu mając w dorobku 44 punkty. Beniaminek obecnych rozgrywek w ostatniej kolejce przegrał z Dębem Gaszowice 2:1. Najlepszym strzelcem drużyny z Wodzisławia-Śląskiego jest Marcin Ośliźlok, który w lidze zdobył 9 bramek.

W rundzie jesiennej gracze prowadzeni przez Mirosława Szymurę przegrali w Wodzisławiu 2:1(2:0). Początkiem spotkania wynik meczu otworzył Marcin Stachurski, następnie bramkę do szatni z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Sikorski. Po zmianie stron skoczowianie zdołali zdobyć bramkę kontaktową za sprawą trafienia Łukasza Zaremskiego, jednak to było za mało na doprowadzenie do wyrównania.

Sześć punktów pozostało do zdobycia w tym sezonie. Do bezpiecznej pozycji skoczowianie tracą pięć co sprawia, że wyłącznie jutrzejsze zwycięstwo oraz korzystne wyniki innych spotkań są w stanie przedłużyć nadzieję skoczowian. Czy tak się stanie tego dowiemy się około godziny 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz a szczególnie rodziny z dziećmi!

W trakcie meczu odbędzie się na stadionie dzień dziecka dla dzieci, jak również zbiórka na operację dla Alana Serwatki, który cierpi na brak kości strzałkowej zwany Fibular hemimelia.