Nie zwalniają tempa rozgrywki ligi okręgowej. Po środowym spotkaniu z Błyskawicą Drogomyśl już jutro gracze Kamila Sornata po raz kolejny zaprezentują się przed własną publicznością. Skoczowianie na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie podejmą LKS Soła Rajcza, czyli pierwszą drużynę, która w rundzie jesiennej pozbawiła zawodników Beskidu kompletu punktów.

KP Beskid Skoczów — LKS Soła Rajcza


Ludowy Klub Sportowy Soła Rajcza założony został w 1948 roku. Barwy drużyny z Rajczy to kolory czerwono-zielone. W obecnym sezonie po rozegraniu 25 spotkań gracze Soły zajmują w tabeli 11 miejsce z dorobkiem 32 punktów oraz bilansem bramkowym 38:44. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Rajczy jest autor 14 ligowych bramek Damian Salachna. W ostatniej kolejce gracze Soły zremisowali na własnym obiekcie z Tempem Puńców 2:2.

W meczu rundy jesiennej skoczowianie zremisowali w Rajczy 2:2. Wówczas na listę strzelców po stronie Beskidu wpisywali się Szymon Bezeg oraz Kamil Janik. Był to wówczas pierwszy mecz w sezonie 2018/2019, w którym podopieczni Kamila Sornata stracili punkty, tracąc bramkę na 2:2 w ostatniej akcji meczu.

W przeciągu trzech ostatnich meczów skoczowianie zdobyli 1 punkt co spowodowało zmniejszenie przewagi w tabeli z 9 punktów nad drugą drużyną do 3 oczek. Po remisie z Tempem Puńców oraz porażkami z Cukrownikiem Chybie oraz Błyskawicą Drogomyśl skoczowianie będą chcieli zrehabilitować się i odnieść zwycięstwo w sobotnim spotkaniu z Sołą Rajcza. Czy tak się stanie? Tego przekonamy się jutro około godziny 19:00.


Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!